Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

Rozmówki damsko-męsko-drzewne

Recommended Posts

@Velvet Orchid Niestety, ponieważ żyję na jakże pięknym osiedlu które swój początek miało za czasu socjalizmu, to nie są znane mi osobiście takie widoki. W szczególności, że jedyne doznania estetyczne mogą mi ewentualnie dostarczyć sąsiedzi. Takie osiedle, was zu machen.

Za to nie wiem co ludzie mają do małych miast. Takie osiedla z pogaszonymi wszystkimi światłami wyglądają cudnie. Czujesz się jak ostatni żywy człowiek w tym ogromnym ludzkim skupisku. Na wsi tego nie ma. Niektórzy mają jakiś uraz do cywilizacji, nawet do jej ładnej strony. Może od razu olać wszystko i pojechać w Bieszczady?W sumie osobiście nie miałbym nic przeciwko.

Ja mieszkam na wsi, do tego mam proste wejście na taki mały dach, jak nie przejmujesz się komarami(mieszkam blisko lasu, bagna, rzeki) to wow ;3 

Kruczek zabierz mnie ze sobo

Sorki, wszystkie białe rumaki i jednorożce są na przeglądzie, a wstyd tak zabierać w niesamowitą podróż samozachwytu otaczającym światem bez pukania w okno, w aurze powiewającej peleryny i z magicznym konikiem pod sobą ^ ^

Sorki, wszystkie białe rumaki i jednorożce są na przeglądzie, a wstyd tak zabierać w niesamowitą podróż samozachwytu otaczającym światem bez pukania w okno, w aurze powiewającej peleryny i z magicznym konikiem pod sobą ^ ^

Sam jesteś wstyd :cyg:

• Upvote 1

A pegazów nie masz? :c 

Wiecie, autostrada w nocy też bajecznie wygląda XD ale serio. Ale ogólnie to jeziora pod lasem, mm księżyc w tafli wody, mraśnie.

Szkoda, że bękartami związku lato-stojąca woda są komary ;_; Te skurczybyki skutecznie przeszkadzają w cieszeniu się nocnym pięknem okolicy. Tyle dobrego, że są środki odstraszające ^^

Ten temat jest jak Feniks, umiera by się odradzać. I żeby to działało zarzucę małym temacikiem.

Razu pewnego zdałem sobie sprawę jak bardzo lubię fikcyjnych psychopatów. Jakąż to sympatię daże Bullsaya czy Jokera. I Harley Quinn,jej nie da się nie kochać.

Ale to właściwie ciekawe dlaczego tak jest, i nie tylko ze mną. Ludzie kochają Jokera, Harley ukochali tak że z serialu animowanego trafiła do komiksu.

Mówię o komiksach. Ale cóż superbohaterowie nie są dla wszystkich. Jednak po za psychopatami w komiksach jest też całe mnóstwo postaci o ciekawej psychologii

Czasami sobie myślę, że blokowanie postów połowy forum to gruba przesada. Wtedy jednak zaglądam sobie, ot chociażby w historię /sb/ i widzę coś takiego:

12e984de13.png

Ignory to piękna rzecz.

Ignory to piękna rzecz, ale ja tak nie umiem, bo jak widzę że ktoś konwersuje sam se sobą to mnie ciekawość zżera :v

• Upvote 1

sb to dziwne miejsce, jak kiedyś tam zajrzałem wrzała potężna dyskusja o pewnej hmm...kobiecej przypadłości

Za długo tam byłem

sb to dziwne miejsce, jak kiedyś tam zajrzałem wrzała potężna dyskusja o pewnej hmm...kobiecej przypadłości

Za długo tam byłem

A co dziwnego jest w tym temacie tak właściwie? :v Jakiś temat tabu?

Czuję się dziwnie czasem z faktem, że nigdy w życiu nie zajrzałem na sb. I nadal mam dziwne opory przed tym, haha.

Jeszcze trafię na nieodpowiednią dyskusję i tylko gównoburza będzie jakaś, czy coś [*] 

Dla mnie -owszem

dziwne, myślałam, że tylko chłopców z podstawówki brzydzą dziewczynki :rainderp:

Czuję się dziwnie czasem z faktem, że nigdy w życiu nie zajrzałem na sb. I nadal mam dziwne opory przed tym, haha.

Jeszcze trafię na nieodpowiednią dyskusję i tylko gównoburza będzie jakaś, czy coś [*] 

Da się tak trafić, ale to jest... raczej rzadko, przynajmniej ja tak trafiam :v Jak widzę "nieodpowiedni" temat lub ludzi to po prostu wychodzę. Najfajniej siedzi się na sb tak ok 1-4 w nocy

Też bardzo długo omijałam wszelkie sb szerokim łukiem, ale ostatnimi czasy zdarza mi się tam wejść i trochę posiedzieć. Czasem trafiam na tak intensywne rozmowy, że nawet nie potrafię się w nie włączyć, ale w nocy rzeczywiście jest spokojniej i fajniej. 

Czemu wszyscy piszą w temacie nazwanym Tymczasowym /sb/ skoro istnieje ten temat i działa identycznie? :v

Czemu wszyscy piszą w temacie nazwanym Tymczasowym /sb/ skoro istnieje ten temat i działa identycznie? :v

Bo ludzie szukają SB, więc zrobili odpowiedni temat... :enjoy:

To samo się działo, gdy Admini wyłączyli SB na 3 dni i nawet jednej doby nie wytrzymali, bez SB i powstał podobny temat na zastępstwo... :v

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...