Skocz do zawartości

Sucharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry!


Vermik

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Do Stefana przyszedł kumpel. 

Spoiler

 

- Stary. Słyszałem, że przymknęli cię na 48 godzin. Za co, jeśli można wiedzieć?

- Za e-maila.

- Maila? A konkretnie?

- Pamiętasz tamtą laskę, co to ci o niej mówiłem? Tej z GG

- No

- Wieczorem wysłałem, a rano policja w kajdanki, drą mordę i do "suki".

- To co ty jej napisałeś?

- Policja  mi laptopa zakosiła, ale wydrukowałem go. Na pamiątkę, bo jestem z niego dumny.

 

[kumpel bierze i czyta na głos]

 

"Cześć. Pytałaś to odpowiadam. Wraz z ojcem handluję żywym towarem. Większość załatwiamy z kraju, ale trafia się coś z Europy. Zaniżyłem ceny, także konkurencja nie ma szans. Aha... Może chciałabyś dla nas popracować? Wpadłabyś, może nawet pokazałbym ci mojego węża. Na kobitkach robi wrażenie. Uwielbiają go. Ostatnio wtajemniczyłem w interes moją chrześniaczkę, ma 9 lat. Taka mała, a taka cwana - postawiła mi warunek: mam pogłaskać jej myszkę. Zgodziłem się. Nie żebym nigdy żadnej nie widział, ale wiesz jak to mówią - im młodsza, tym bardziej słodka. Ale jej jest wyjątkowa. Nazywa ją "muszelka". Podobno jej matula to wymyśliła. Jakby nie mogli nazywać rzeczy po imieniu. To co? Wpadniesz?"

 

- No i?  

- Ku#wa, człowieku... Ty wiesz jak to brzmi? Nie mogłeś od razu napisać, że twój stary ma sklep zoologiczny, hodujesz pytona, a chrześniaczka ma mysz, którą nazwali Muszelka? 

 

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...