Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka elektroniczna

Recommended Posts

Zapraszam do zapoznania się z tematem dyskusyjnym działu "Oceń poprzedni utwór", a także ze wskazówkami znajdującymi się w powyższym temacie.

Oceniamy poprzedni utwór w skali liczbowej od 0 do 10 w postaci x/10, dodajemy krótką (długość dowolna) argumentację oceny, po czym wstawiamy pokrótce (wystarczy jedno zdanie) opisany własny utwór.

No to zaczynamy:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=aSUoMhlqFHc

Całkowicie nie mój gatunek muzyki elektronicznej :P Po parunastu sekundach wymiękłem. 1/10

Moja ulubiona techno nutka :D

Siper dobry człowiek, dobre kawałki zapodaje. :D Może to nie do końca mój styl, ale za pierwszym razem przypadło do gustu, nawet bardzo: daję mocne 8/10! Teraz coś z mojej domeny, czyli katujemy świeżo wydany Universal Religion Chapter 6 :rainderp:

O tak, lubię to! Wkradło się prawie do serduszka, więc daję 9/10. :> Z reguły tego typu brzmień nie słucham, ale to jest dla mnie bardzo dobre.

Gość Zefir

Wokal całkiem przyzwoity, ale nad bitem to się niezbyt wysili, słucha się go jak jakiegoś przygotowanego wcześniej... 6/10

trochę trance ode mnie, dzięki temu utworowi zainteresowałem się właśnie tym gatunkiem i pojechałem na pierwszy sunrise.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się