Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka elektroniczna

Recommended Posts

Początek trochę nudnawy, jakoś nie przepadam za samymi tego typu bitami, choć potem faktycznie utwór się rozkręca, niemniej nie powiedziałbym, że na jakiś szczególny poziom... 6.6/10

To ja teraz zarzucę jakimś goa trancem, a co!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NemQKwFDn0A

Zarzuciłem! :P

Takie sobie, początek mało ciekawy, dalej jest już lepiej, jednak całość ogólnie taka... średnia... 5.9/10

A to, co teraz dałem raczej niewielu uzna za przyjemny kawałek, jest to ciężki utwór, jest to harsh noise... :crazy:

Guest Piter Wan Kenobi

Nie jestem wielkim fanem takiej muzyki,ale akurat ten utwór mi się podoba a że go nie znałem to niech będzie te 8/10.Ode mnie takie coś :

Guest Piter Wan Kenobi

Bardzo dobry utwór,w sumie dnb to mój ulubiony gatunek jeśli chodzi o elektronikę,więc 9.5/10 :D.Łapcie:

Huhu, mocne, mocne! Podoba mi się, 9/10. :)

- jeden z moich ulubionych kawałków, po prostu ma dla mnie "to coś". ;)

Guest Zefir

Miłe zaskoczenie 10/10 bardzo mi się podoba w każdym aspekcie ;D A teraz nie tak bogato ale też zacnie :]

Fajnie się zaczyna, ale potem jakby brakuje pomysłu na rozwinięcie, nudnawo się robi odrobinę... 6.9/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=86Q0q2ibYH4

A to bodaj mój ulubiony kawałek z albumu "Berlin Calling" Paula Kalkbrennera, czyli "Castenets"... :vinylspin:

Eee... To temat do muzyki, a nie jakichś losowych dźwięków :rainderp: 1/10

Spodziewałem się, że nie wszyscy docenią awangardę w muzyce elektronicznej, losowe dźwięki, phi! :twilight9:

Guest Piter Wan Kenobi

Trzeba trochę zaczekać na początku żeby był fajny klimat,w sumie trance jest całkiem spoko.A utwór nawet udany,także zasługuje na te 10/10,szkoda że nie da się dać większej oceny :twilight8: A ode mnie takie tam starocie,ale lubię do dziś:

Do mnie wiele utworów z muzyki elektronicznej nie przemawia z tego względu, iż może są i dobre, ale jakoś niczym szczególnym się nie wyróżniają, nie zostają w pamięci i nie udaje się mi choćby jakiegoś charakterystycznego momentu w piosence wychwycić... I tak właśnie było w tym kawałku... 6.4/10

Zupełnie inny jest dla mnie kawałek, który teraz wrzucę... "ciekawy" to chyba najlepsze słowo, którym można go określić, znam najróżniejsze dziwne utwory, zaś ten ma jeden z bardziej osobliwych klimatów... szkoda, że tak krótki :P

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jqWx6oS55Ms

Well... kawałek interesujący, to na pewno. No i oryginalny. Jednak jak na moje gusta, lekko... zbyt dziwny. Dość prosta linia melodyczna trzymająca się prawie bez przerwy przez 2 i pół minuty, lekko zmieniające się dźwięki oddane bardziej w tle.... Trochę to mało. W moim odczuciu kawałek może dostać maksymalnie 4/10. Za mało pozytywny, trochę zbyt wolny (przez chwilę myślałem, że to jakieś 110 bpm), i zbyt... weird.

Ja zarzucę czymś bardziej pozytywnym raczej, jeden z najciekawszych utworów electro jaki słyszałem. Bardzo pozytywnie, bardzo kolorowo w dźwiękach. Polecam.

Guest Piter Wan Kenobi

Cóż.. niby nie jestem osobiście wielkim fanem electro,ale ten utwór jest dobry nawet powiem bardzo,bardzo dobry.Szczególnie na zdjęcie jak się patrzy,to też wprowadza w inny świat,za ten utwór dam w takim razie 9,5/10 ^^.Nie wiem czy ktoś tu słucha takiej spokojnej elektroniki,ale mam nadzieję że się spodoba :

ja jak słucham tego utworu to odpływam po prostu :flutterblush: :>

Proste, prawie jak MIDI, lub ST ze starych commodorowych czy nesowych gier. Bardzo lubię ten styl. Dany tu utwór jest spokojny, dość cichy, prosty, ale genialny w swojej prostocie. Nie zaskakuje niczym epickim, jednak jest w porządku. Przydałoby mu się jeszcze jakiś wstęp, i większe rozwinięcie moim zdaniem, tak to dostaje dobre 7/10 ode mnie. No i [like] na YT.

Trzymając się podobnego klimatu, wrzucę nutkę o nazwie ISM od Savanta. Podobnie jak poprzedni utwór, przypomina mi sountracki z 8-bitówek.

Genialne! Tego nie dość, że się przyjemnie słucha to jeszcze dźwięki ma ciekawe, zresztą od strony wizualnej też nie ma co narzekać, no chociaż w niektórych momentach trochę zbyt dubstepowo się robi... 7.6/10

To teraz coś, co bazuje na podobnych dźwiękach, więc też powinno się tego przyjemnie słuchać...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=i8_pbEzIQ0k

[...] zbyt dziwny. [...] i zbyt... weird.

To harsh noise jest dziwny, a nie to... zresztą, nawet jeśli, to od kiedy to wada? :lyra3:

Muszę powiedzieć, że niespecjalnie mi się podoba. Wolę zdecydowanie bardziej... żywe utwory. Zbyt powolny, zbyt spokojny rytm, zdecydowanie nie dla mnie, ale w sumie całość w porządku. Dobry wokal, dobre skrzypce. 5/10.

Zedd - Spectrum (feat. Matthew Koma) (Culture Code Remix) - Ciężko przedstawić mi ten kawałek. Jeden z najlepszych dubstepowych utworów w mojej opini. Spokojny, ale nie nużący. Wspaniały wokal, świetne wyczucie rytmu. Prawie idealne przejścia (ideały nie istnieją ;) ). Z resztą, w ogóle remixy Culture Code świetnie leżą w moich gustach. Ode mnie dostałby całe 9/10, a od was?

Guest Piter Wan Kenobi

Utwór całkiem niezły,fajny klimat i w ogóle co dużo mówić ocena 8,8/10.

ode mnie znowu coś szybkiego :P.

Fajny bit i równie dobre dobranie ostrzejszych dźwięków, utwór generalnie ładnie się rozwija, chociaż też w wielu miejscach brzmi nieco monotonnie, a to jest akurat jego wada... Ostatecznie... 7.1/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gTw2YvutJRA

Coś od The Prodigy już było, ale nie zauważyłem tego utworu, zaś on, oprócz tego, że dość znany, to i dobry jednocześnie, wprost idealne połączenie... i jeszcze ta spora zawartość energii :D

Guest Piter Wan Kenobi

znam,szanuję i lubię 100/10 :P

mało znane ale warto poznać moim zdaniem ;>