Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka elektroniczna


Delfinek Keola

Recommended Posts

Jedno słowo - FORZA HORIZON - no dobra to dwa słowa. Gdyby nie te dźwięki z 1:23 byłoby 9/10. A tak daję 8/10.

PS...

dość długie,ale warto posłuchać.

Porządny kawałek trance powinien trwać co najmniej 5 minut (kumple się dziwią że moje składanki zawierają raptem po kilka utworów) :) Nie lubię radiowych wersji. Poza tym nie nadają się do setów. Wersje klubowe mają coś w rodzaju "wstępu" i "zakończenia" (ok minuty każdy) tak aby łatwiej było robić przejścia pomiędzy kawałkami.

Coś z serii - przypadkiem zasłyszane, długo szukane

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_GSJULmEWOE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne brzmienie, ale bez szczególnych znaków charakterystycznych o tak do odsłuchania 7/10 a teraz też coś z mocnym uderzeniem raczej na środek imprezy

(się mam nadzieje rozumie że w secie początek jest zminimalizowany)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Pendulum yeah,uwielbiam ich :P.Bez namysłu daję 100/10.Swą drogą ciekawy pomysł z tym połączeniem dj hero,bardzo mi się podoba. Skoro jesteśmy przy dnb:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się mi, zasługuję na przyzwoitą ocenę, ale tak jak większość twórczości elektronicznej, temu kawałkowi też brakuje jakiegoś bardziej charakternego miejsca, czegoś godnego zapamiętania... 7.0/10

Teraz wrzucę mi znacznie bliższe, bardziej ambientowe klimatu, ambient ma to do siebie, że często jest bitu pozbawiony, niemniej sądzę, iż dzikie bębny z najdalszych zakamarków dżungli ten brak zrekompensują ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=eiom6CRiWNQ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Powiem tak.. Czasem lubię katować się taką muzyką,naprawdę bardzo fajne i dziwne uczucie jest jak się słucha takiej muzyki.Potrafi ona czasem wystraszyć,ponieważ trzeba przyznać że jest dziwna momentami.Nieźle ryje w głowie więc dam za ten utwór 8,7/10.

wczoraj to znalazłem i mi się spodobało jakoś,ogólnie kiedyś hejtowałem dubstep a teraz sam go czasem słucham :pinkie4: :djTyy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie lubię Davida,ten numer jak dla mnie pomimo że jest znany to średnio mi się podoba.Osobiście wolę mniej znane utwory jak mówiłem,ale szanuję gust innych.Tak czy inaczej za te coś dam jedynie 5,2/10.Teledysk mi się w miarę podoba ;P.

ode mnie taka trochę mroczna elektronika,dość dziwna ta muzyka jest moim zdaniem ale ma fajny klimat i nadaje się na noc.Może ktoś to polubi :>
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Powiem tak,ostatnio polubiłem dubstep,pomimo że kiedyś go hejtowałem. Ale przechodząc do piosenki,podoba mi się widać że ktoś miał pomysł żeby połączyć coś nowego z czymś starym.Trafiło to w mój gust.Końcowa ocena to 8,8/10. Wczoraj to znalazłem,ale podoba mi się okropnie.Trzymajcie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Kurde,ta nazwa zespołu mi coś mówi.Chyba kiedyś słyszałem jakiś utwór od nich,ale tak mocno się nie zagłębiałem w historię tegoż zespołu trzeba to zmienić.A odnośnie piosenki,dla mnie coś pięknego,rozwaliło mnie to.Nie wiem co powiedzieć jeszcze,daję 10/10. Teraz jedna z moich ulubionych piosenek od Pendulum:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Epic,nie słucham techno i w sumie nie przepadam jakoś za tą muzyką,ale nie powiem ten numer mnie bardzo pozytywnie zaskoczył ;].Czemu? Bardzo fajny i przyjemny wokal,ciekawa muzyka i tak dalej :pbft: Jakbym posłuchał tego pierwszy raz to serio nie wiedziałbym że to jest z Polski o_O.Co ja mam dać,wiadomo że 9,6/10.Ciężko zawieszona jest poprzeczka,ale co mi tam:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...