Skocz do zawartości

Zapytaj Księcia Blueblooda.


Airlick

Recommended Posts

Witam drogi Księciunio. Mam kilka pytań. - Ile poświęcasz czasu na pielęgnacje, nie widziałem nigdy tak reprezentacyjnego kuca jak ty? Twoja podręczna służba musi być tobie naprawdę oddana. - Czy twoim głównym założeniem jest poślubienie jakiejś Księżniczki ( Alicorna ) ? - Zwróciłem uwagę również, że inaczej zachowywałeś się na prywatnej imprezie w Canterlocie, podczas pobytu pewnej projektantki mody z miasteczka Ponyville imieniem Rarity, nie zachowywałeś się jak narcyz, widocznie cieszyłeś się z jej stylu, to samo można było dostrzec przy wodowaniu - hmm statku powietrznego. Skąd ta zmiana ( Czy zwracasz uwagę tylko na znane osobistości )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książę Blueblood dlaczego tak okrutnie potraktowałeś Rarity:'(?! Jeszcze nigdy, nigdy w życiu jako wielka wielbicielka My 6 i dziewczyna, która uwielbia je przerysowywać w Alicorny:celestia: JESTEM OBURZONA TWYM ZACHOWNIEM:luna3:!!! Jestem na tobie Drogi Książę ogromnie zawiedziona i mówię to w imieniu szkolnego funclubu MLP. Przewodnicząca :applejack: i reszta.:twilight::rarity::drwhooves::pinkie::cmc::derpwalk:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Wielmożny Książę. Ja, niegodny sługa, mam pytanie jeśli Książęca Mość zechce łaskawie na nie odpowiedzieć: Co Jaśnie Pan myśli o pewniej uroczej damie, którą spotkał w trakcie Wielkiej Galopującej Gali? Wiem, że zachowała się niegodnie wobec Twej jakże wspaniałej i przystojnej osoby. Pomimo tego niewybaczalnego zachowania może jednak czymś zauroczyła Waszą Urokliwość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Zamiast ukłonić się rzuca księciu skinięcie głową. Bierze głęboki wdech, by zadać dręczące ją pytania, chociaż wie, że zapewne straże królewskie wyprowadzą ją z zamku za obrazę majestatu* 2. Jaka miałaby być twoja wymarzona żona? 3. Zawsze byłeś narcyzem? 4. Dlaczego na Gali potraktowałeś pannę Rarity w tak nieodpowiedni sposób? 5. Ulubiona pora dnia? 6. Jak wygląda twoja komnata? 7. Hug?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witaj szanowny książę oto me pytania:

Co książe myśli o przemianie Twilight w alicorna i księżniczkę?

Czemu nie wykonywał książe obowiązków dżentelmena względem damy na Wielkiej Gali np. nie otworzył drzwi, zabrał kobiecie poduszkę?

Gdzie książe był podczas ataku odmieńców na Canterlot?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...