Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Wczorajszy oceniam na 5+/10, znowu się rozdzieliliśmy :cadanceangry:

Drodzy państwo,

Niestety, okazuje się, że OleQ nas strollował :lie: i meet odbędzie się prawie normalnie. :fluttershy4:

W każdym razie ja mam zamiar wpaść. Anyway, jak zwykle się spóźnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś mi by mógł dokładnie wyjaśnić miejsce spotkania,lub podać jakieś dane kontaktowe w razie czego, ponieważ ja mieszkam w Łowiczu i jednak wyjazd od Warszawy to dla mnie lekki wydatek :9 Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanthorn, zazwyczaj meet zaczyna się od spotkania przed Cafe Paradox (tu masz stronę) lub na tzw. Patelni, czyli przed wejściem do Metra Centrum (ciężko wyjaśnić, gdzie to dokładnie jest, więc polecam umówić się z jakimś bronym z Warszawy, żeby Cię zaprowadził).

Nie jestem dobry w wyjaśnianiu, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. A tak w ogóle to polecam spytać na facebookowej stronie, tam powinni Ci pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaaah! Aj łont maj chusteczkazz olredy. :rd9:

A teraz pewnie łancisz swojego pendrajwa, co?

Niestety mnie jutro na kolejnym mini-meetcie raczej nie będzie, i w sumie nie mam ci jak go zwrócić.

Właściwie to są jakieś osoby które by się chciały jutro spotkać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się może chcieć. :fluttershy5: Wbrew fizyce i logice, tak jak w zeszłym roku, w największe mrozy najbardziej ciągnie mnie na zewnątrz. Przyjdę, niestety mocno się spóźnię.:lyra3: Tak bardzo, że prawdopodobnie będę przed 17:00.:flutterblush: O ile nie złapię kogoś jeszcze, to o tej 17 w Paradoxie będę. Zapraszam, jeśli rzeczywiście ma być tak mało osób, znaczy to tylko tyle, że będzie naprawdę klimatycznie. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się może chcieć. :fluttershy5:

Wbrew fizyce i logice, tak jak w zeszłym roku, w największe mrozy najbardziej ciągnie mnie na zewnątrz.

Przyjdę, niestety mocno się spóźnię.:lyra3:

Tak bardzo, że prawdopodobnie będę przed 17:00.:flutterblush:

O ile nie złapię kogoś jeszcze, to o tej 17 w Paradoxie będę. Zapraszam, jeśli rzeczywiście ma być tak mało osób, znaczy to tylko tyle, że będzie naprawdę klimatycznie. :fluttershy5:

Ah niestety mnie nie będzie, już w pociągu siedzę i niedługo będę w Kielcach.

Wczoraj miałem wycięczkę w nocy w okolice Wisły i było wspaniale przy -16°C :molestia: Jednak atmosferę głównie podgrzał grzaniec z wina w termosie ;-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pewnie łancisz swojego pendrajwa, co?

No~ope. Pendrive' ów mam trochę... taką chusteczkę tylko jedną. :RmpP9:

Niestety mnie jutro na kolejnym mini-meetcie raczej nie będzie, i w sumie nie mam ci jak go zwrócić.

Np.

Właściwie to są jakieś osoby które by się chciały jutro spotkać?

Ja owszem... jakkolwiek, ze względu na coś, na co wpływu nie mam, bardzo możliwe, że się spóźnię... choć raczej nie aż tak jak Linur. Mm... z patelni zmierzacie od razu w kierunku Paradoxu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie zdziwie jak przyjde i bede najmlodszy :rd6: [16]

Nope. Najwięcej jest osób które mają 16-19 lat, ale na spotkaniach pojawiają się osoby które mają po 12-14 lat. Ogólnie grupa warszawska chyba uchodzi za najmłodszą.

Więc nie masz się co martwić :bigmacintosh:

Ktoś mnie już zapraszał na sobotni minimeet, lecz na razie siedzę w Kielach, ale mogę przyjechać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie grupa warszawska chyba uchodzi za najmłodszą.

Nieee, bardziej młodsza ekipa od naszej to chyba Bydgoszcz jest jeszcze. W warszawskiej ekipie mamy nieco studentów i ludzi pracujących. Za to etykietkę "Miasto z problemem gimbazy" mamy i chyba już nigdy nie uda się jej Warszawie zerwać.

Szkoda że niema tego gdzieś pod Warszawą, okolice Piaseczna.

Z Piaseczna masz autobus do Metra Wilanowska, stamtąd metrem do Politechniki, przesiadka na autobus np. 520 i na przystanek Rozbrat i jesteś niedaleko Paradoxu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to etykietkę "Miasto z problemem gimbazy" mamy i chyba już nigdy nie uda się jej Warszawie zerwać.

Założenia:[Jeżeli z gimbazy(stan umysłu nie tylkko wiek) się wyrasta dajmy na to 3 lata po jej skończeniu i zakładając że istnieje skończona liczba członków warszawskich Bronies należących do ,,gimbazy'' to wtedy za co najwyżej 6 lat Grupa Bronies Warszawa wyleczy się z tego ,,problemu"] i [stan grupy nie będzie rósł w czasie tak że:zmienia rozkład wiekowy]

Wnioski:Zakładając nawet najgorszy scenariusz dla naszej grupy jesteśmy w stanie zminimalizować skutki tego problemu....nawet w przypadku "jednostek nieuleczalnych"

A poruszając inny temat....udało nam się wreszcie rozpocząć sesje RPG(:rainderp:)....i wzbogaciliśmy się o nowe doświadczenie oraz mamy nadzieje że pomoże ono upłynniać rozgrywki za każdym razem kiedy jesteśmy w kompletnym składzie...

Obserwacje:W mniejszych grupach organizacja nawet nieźle działa(może nie zadziała tak jak powinna ale jednak)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...