Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Chemik, przecież ja pół godziny temu miałem iść na sesję RPG do Paradoxu. Niestety znikt nie potwierdził czasu ani miejsca, więc może znowu się natnę.

EDIT: Byłem w Paradoxie i na drzwiach wisi kartka "No Ponies" i przekreślona Pinkie Pie. Wygląda na to, że mamy bana. Przypuszczam że grupa tak około 5 osób nikomu by tam nie przeszkadzała, ale 20+ już tak, ale nie zapytałem o szczegóły. Szkoda że nie miałem aparatu, bo bym zrobił zdjęcie.

EDIT: O 14:10 tej kartki już nie było, a szkoda bo specjalnie wziąłem ze sobą aparat.

Hę, przestało automatycznie sklejać posty tego samego autora jeśli są niedługo po sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety' date=' sytuacja zmieniła się ino trochę. Generalnie jest tak, że ja lub Oleq ogłosimy meeta i jest, czasem Baleron i Chemik coś na grupie sami ogłoszą. Tak, to reszta nic, siedzi cicho. Z resztą wyszła ostatnio niemiła sytuacja, że Baleron zaproponował sanki, został skrytykowany pomysł przez Olqa, post skasowano, bo Olsztyn w nim spamował i potem Oleq przedstawił ogólny pomysł "pójścia w śnieg", jakby pomysł był w 100% jego.[/quote']

Jako, że do facebooka dostępu nie mam, nie dowiaduję się o żadnych zajściach jak w.w. A jeśli chodzi o tego typu pomysły, to twarzoksiążka jest już w pełni zarażona elito-totalitaryzmem i całkowitym brakiem demokracji. Duszenie pomysłów odbiegających od szarej normy jest tego przykładem.

Może Chemik i Arpegius mieli rację z Google+...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś chętny na łyżwy na któreś kolejne spotkanie? Torwar jest blisko Paradoxu. Bilet i wypożyczenie łyżew kosztuje łącznie 15-19 PLN, zależnie od kategorii wiekowej. http://www.torwar.pl/?page_id=133 Ewentualnie moglibyśmy iść na północną stronę Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina, ale tam lodowisko jest mniejsze. Jest jeszcze tor Stegny, ale tam to wszyscy będą mieli daleko. Należy wypożyczać łyżwy hokejowe. Na dziewczyny w figurówkach czasami aż miło popatrzeć, ale dużo łatwiej się w tym przewrócić, bo przednia część łyżwy figurowej ma ząbki, który hamują kiedy wbiją się w lód.

Spotaknie w sobotę mnie ominęło, to nie napiszę relacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 15:00 na patelni, potem wjazd na chatę do jednego z Bronych i oglądamy premierę odcina ze streamu...

No i nieoglądaliśmy, znaczy się dzisiaj będziemy, umnie przy piwie.

Czy byłby ktoś chętny na łyżwy na któreś kolejne spotkanie? Torwar jest blisko Paradoxu. Bilet i wypożyczenie łyżew kosztuje łącznie 15-19 PLN, zależnie od kategorii wiekowej. http://www.torwar.pl/?page_id=133 Ewentualnie moglibyśmy iść na północną stronę Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina, ale tam lodowisko jest mniejsze. Jest jeszcze tor Stegny, ale tam to wszyscy będą mieli daleko. Należy wypożyczać łyżwy hokejowe. Na dziewczyny w figurówkach czasami aż miło popatrzeć, ale dużo łatwiej się w tym przewrócić, bo przednia część łyżwy figurowej ma ząbki, który hamują kiedy wbiją się w lód.

Spotaknie w sobotę mnie ominęło, to nie napiszę relacji.

Jak Torwar to ja chętnie bo blisko mam :fluttershy5:

Z prywatną grupą na G+ niema problemu, tylko i tak wszyscy z G+ są tutaj więc po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł ktoś w ogóle? I tak za dwa dni jest sobota.

> Kiedy najbliższy ponymeet w Warszawie? Akurat jestem, więc może wpadnę...

Pewnie jak zwykle w sobotę, tylko jeszcze nie wiadomo o której i gdzie. No i czy gramy w RPG. Ten KFC mi się podobał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najbliższy ponymeet w Warszawie? Akurat jestem, więc może wpadnę...

Moja Mistrzyni Gry przyjeżdża wyjątkowo do Warszawy, a ja nie mogę przez zakaz ruszyć się z domu? :rainbowcry:

Moi drodzy broniacy... macie mi się zorganizować, godnie ją przyjąć i sprawić, żeby się dobrze na meecie bawiła.

Wyraziłem się jasno? :lkBLv:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, niezbyt jasno. Co rozumiesz przez godnie? Jak bardzo mamy być zorganizowani? I jak nie wyjdzie to na pewno wina Balerona

Edit: Baleron mówi, że zadba o to aby dobrze się bawiła, czyli nie masz się czego bać Plottie.

Edit2(zabije Balerona): Baleron pyta się czy jest ładna i w jakim jest wieku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodziaszczo. Na Baleronie można polegać... a co rozumiem przez ,,godnie"? Hmm... tak, jakbyście sami chcieli być przyjęci. Chodzi o atmosferę, min. próby nawiązywania rozmowy, nie ograniczające się do powitania... ,,Zorganizowani"? Mm... zaplanujcie tym razem jakąś trasę w miarę spójną, w której skład wejdzie parę miejsc, które warto, aby odwiedziła w Warszawie... tzn. z tych, w które my zazwyczaj chodzimy... (... Paradox?) czy może raczej - w jakieś, które pozwalają na regenerację sił po drodze (Kawiarnia/Restauracja? Nie każdy wszak przechodzi tyle co my... o, tu kolejna sprawy - aby nie przeganiać jej przez pół... przez ćwierć Warszawy. Jako, że nam się to z powodzeniem udaje. Łażenie - owszem. Nawet dużo. Jednakże, powyżej połowy dnia to przesady. Kapisz?)

Proszę... chętnie osobiście bym o to zadbał, ale zaciskam zęby, bo nie mogę... po prostu nie mogę...

Edit: Odpowiedz Baleronowi, że nie wiem... i, że do paru dni temu była dla mnie jeszcze randomową osobą z forum. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może na łyżwy na Torwar w sobotę o 18 (To znaczy 17:30, bo trzeba być wcześniej)? Zawsze to atrakcja turystyczna, nie w każdym mieście jest lodowisko. No i tuż obok jest Paradox, a to pozycja obowiązkowa. Na koniec moglibyśmy pójść do KFC na placu MDM i zagrać w Munchkina, po czy rozejść się do domów.

Dobry GM, tak jak i dziewczyna grająca w RPGi to duża rzadkość i należy o nią dbać. Tylko niech to lepiej robią inni, bo ze mną dziewczyny i tak niespecjalnie chcą rozmawiać. Ja mogę jej co najwyżej nie drażnić.

Łazić po mieście ileś tam kilometrów w niesprecyzowanym celu też mi się już nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...