Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Założenia:[Jeżeli z gimbazy(stan umysłu nie tylkko wiek) się wyrasta dajmy na to 3 lata po jej skończeniu i zakładając że istnieje skończona liczba członków warszawskich Bronies należących do ,,gimbazy'' to wtedy za co najwyżej 6 lat Grupa Bronies Warszawa wyleczy się z tego ,,problemu"] i [stan grupy nie będzie rósł w czasie tak że:zmienia rozkład wiekowy]

Wnioski:Zakładając nawet najgorszy scenariusz dla naszej grupy jesteśmy w stanie zminimalizować skutki tego problemu....nawet w przypadku "jednostek nieuleczalnych"

Zminimalizować skutki w sumie tak, ale moim zdaniem w Polsce dalej pozostanie opinia "gimbazowej Warszawy", choćby i dlatego, że wiele innych miast (np. Kraków, Poznań) mają uprzedzenia do Warszawy i motyw gimbazy to dla nich dodatkowa możliwość hejtowania Wawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nikomu się nie chce iść o 13:00 na kabaty jutro.

Powiedz to mnie, który jeszcze teraz odrabia pracę domową na jutrzejszy poranek oraz wstaje o 6:00, byle ją skończyć. Przełożyłem lekcję, na wcześniejszą godzinę aby zdążyć. Mm... chyba jednak chce mi się iść. :rainderp:

Edit: No dobra.. o 5:00.

Choć nie powiem, ziąb nadal nieco trzyma. Sam najlepszego zdowia nie jestem... Uważam, że spotkanie/pójście gdzie indziej nie byłoby złym pomysłem. Tylko ile osób jeszcze zdąży przeczytać i przyswoić korektę w planach...? Oto jest pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a może zorganizować gdzieś tak pod Warszawą, np: Gmina Lesznowola.? :rainderp:

Przykro mi to mówić, ale szanse na to, by jakiś meet odbył się w okolicy Lesznowoli, Piaseczna, czy Konstancina są bardzo malutkie, zwłaszcza, że większość Bronych jest z Warszawy i Otwocka, zaraz potem z Mińska Maz. A z tego, co wiem to z okolic Piaseczna jesteś tylko ty i DiegoTan, który mega rzadko bywa na meetach, więc tym bardziej szans nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwieniu, ognisko się odbyło i przyszło na nie ze 20 osób. Drewno było mokre i kiepsko się paliło, dając przy tym dużo dymu. Samo rozpalenie tego trwało chyba ponad pół godziny. Miejsce na ognisko było dobre. Było dużo pociętych gałęzi i zadaszony stół. Mieliśmy kiełbasę i chleb do pieczenia. Sporo osób się wygłupiała. Było zimno, nawet blisko ogniska, więc kilka razy część z nas brała dziewczyny do środka i stawała w kółku, żeby się ogrzać, co całkiem nieźle działało. Impreza skończyła się około 18.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się godzinę. Było jakieś 20 osób i byliśmy głośno. W pewnym momencie obsługa groziła że nas wyrzucą jeśli nie zamówimy więcej picia i jedzenia, co zadziałało i ponad 5 osób coś tam sobie kupiło. Tak czy siak w Paradoksie ledwo tolerują "kucykowców" i przydałoby się jakieś nowe miejsce. Podzieliliśmy się na kilka grup, ja byłem w tej, która grała w Mathravenowego "My Little Munchkin". Mam to wydrukowane w wersji czarno-białej, ale na papierze 200 g/m^2 (kupiłem w sklepie z zabawkami przy metrze Służew) i to się całkiem nieźle sprawdza. Pierwszą partię wygrałem (choć później wyszło na to, że nie powinienem, bo nie miałem EoH do pokonania Discorda), ale miałem dużo szczęścia przez całą rozgrywkę, włącznie z dostaniem na początku najlepszej broni. Druga partia miała epicki finał, kiedy 4 osoby przez pół godziny walczyły z 3 potworami używając do tego ponad 20 kart. Arpegius zapisywał wszystkim poziomy i bonusy w arkuszu kalkulacyjnym. Kiedy wychodziliśmy z Paradoxu, część ludzi zostawiła po sobie jakieś rzeczy, czyjeś karty do MTG. Później poszliśmy do Pizzerii i ze dwie godziny spacerowaliśmy po mieście aż doszliśmy na plac Bankowy. Po drodze po trochu wykruszały się z grupy rożne osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pogoda była mało odpowiednia, i może warunki nie były zbyt idealne do wzajemnych procesów socjalizacyjnych, a już na pewno aproksymując 90% waw-bronies na tym forum nie pamięta tych pięknych czasów, kiedy to w paradoksie, jeszcze na górze, siedziało się przy piwie czy przy czym tam, i od 15 się konwersowało o wszystkim i o niczym, kiedy to się nikomu nie nudziło, bo spotkania zaczynały się o 15. Teraz faktycznie, warunki bardziej operatywne mamy z uwagi na wcześniejsze zbiórki, ale nic z tym nie robimy, bo siedzimy w ciemnej i dusznej piwnicy paradoxu i gramy w MLM z konwersacją z goła monotematyczną i w zamkniętym gronie. Na poprzednim meecie padła propozycja zarówno od Lindsa jak i OleQa, by wzorować się na innych miastach i zmieniać, różnicować plany. P.s: Trzy przecznice od Cafe Paradox znajduje się Cafe Kredens... :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cafe kredens to jest ta ulica na której poszliśmy do delikatesów https://www.dropbox.com/s/lsme9sxfwt83mw7/kredens.png ROTFL!

PS. Kurde, orzeszków nie kupiliśmy :(

:

Trzy godziny szukania, pragnął bym podziękować pani, która z ową dźwięczącą w głosie pewnością siebie zapewniała rzetelnie, że cafe znajduje się się na Nowym Świecie i Kszmara, który następnie wysłał nas na Jerozolimskie. Ale nie powiem, było naprawdę zacnie.

Wisła... To jakiś sklep?...

Rudy Się Żeni podczas traumatycznej rozmowy o powrotach (i ich braku) do domu

Oraz powrót do domu o porze umiarkowanie wczesnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copy pasta z grupy Facebookowej Warszawa Bronies:

Zarządzam Ponymeet w sobotę z okazji premiery odcinka "Calm Down and Flutter On"! Postarajmy się przywrócić choć na trochę starą tradycję zapoczątkowaną przez nasz lokalny fandom przy odcinku "Luna Eclipsed" sezonu II i obejrzyjmy premierę odcinka razem! Niech nowi członkowie mają okazję poznać tą magię. Przyniosę laptop, ktoś niech skombinuje lepsze głośniki, w razie nie będzie to dajemy sobie radę bez głośników.

Pozostaje jednak ogarnąć dwie rzeczy:

1. Godzina premiery i adres streama.

2. Miejsce meetu. W najgorszym wypadku zostanie nam Paradox oczywiście, ale myślę, że warto byłoby się zastanowić nad nowym miejscem spotkań (nie, nie Eine Kleine Neue Paradox Cafe, bo to po prostu drugi oddział Paradoxu, gdzie pracują ci sami ludzie, co w starym), ponieważ no bądźmy szczerzy - już dawno przejebaliśmy sobie opinię u nich, przede wszystkim dzięki tym ludziom, którzy siedząc na dole nie potrafią gadać i śmiać się spokojnie ino za przeproszeniem drą ryja ile wlezie i przeszkadzamy ludziom na górze (Zgoda, przyznam się, że bywają chwile, że i ja jestem głośno, ale przeważnie pilnuje swojego tonu i jak jestem na meetach to przeważnie ja staram się uciszać i ogarniać głośniejsze jednostki). Sytuacja jest tam na tyle napięta, że co meet w Paradoxie to obsługa szuka pomysłów jak nas uspokoić lub wypędzić, a inne grupy słysząc nas na górze już wiedzą, że to "te kucyki". Tak więc prawdę mówiąc sprawa jest poważna wbrew pozorom. Niestety ja mało się orientuje w warszawskich knajpach i jedyne co mi na razie przychodzi do głowy to dolne piętro KFC przy Pl. Konstytucji, a i tam nie da się całej grupy usadzić tak, by każdy mógł spokojnie obejrzeć odcinek.

EDIT: Znaleźliśmy miejsce na sobotni meet. Pitruź użycza swoje mieszkanie. Ale lokal na przyszłe meety poszukiwany dalej. Chemik już chyba coś znalazł, ale na razie nie zapeszajmy.

Na poprzednim meecie padła propozycja zarówno od Lindsa jak i OleQa, by wzorować się na innych miastach i zmieniać, różnicować plany.

Propozycja wyszła nie ode mnie i nie od Olqa, a od Baleron Kinga, któremu ktoś z Olsztyna powiedział, że u nich każdy meet jest inny. Ja w sumie byłbym za zróżnicowaniem, ale to raczej trudne, jeśli nie niemożliwe do osiągnięcia w naszym gronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wyszła nie ode mnie i nie od Olqa' date=' a od Baleron Kinga, któremu ktoś z Olsztyna powiedział, że u nich każdy meet jest inny. [/quote']

Tak czy inaczej, aktywnie approvowałeś. :fluttershy5:

Z uwagi, że za dobrze się bawiłem w ostatnią niedzielę, nie będzie mnie raczej na meecie. :flutterblush: Życzę Wam więc powodzenia w reformach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...