Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Cóż, ja postanowiłem wcześniej wyjechać na święta więc mnie nie było, ale widzę że wyszło wam to świetnie. Nawet przyszły osoby, które normalnie nie bywają na spotkaniach. Tylko szkoda mi trochę moperki, że ją tak dręczyliście. (To był żart.) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie kwestyjki: po pierwsze ogromne podziękowania dla Komstusia, który był wielce pomocny w kwestii stolikologii. Mega hug dla ciebie. Po drugie, podziękowania także dla Linura, który zajął się laptopologią i ogarniał stadko w momentach, w których gnomki organizacyjne nie do końca ogarniały. Dla ciebie też hug :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Jestem tylko niezadowolony z tego, że wtedy faza obżerania się była już zakończona i nikt, oprócz mnie, nie jadł mojego ciasta.  

 

Jeśli Cię to pociesza - wydaje mi się, że spróbowałem każdego, jakie było..

Edytowano przez Bestiariusz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie. Szkoda tylko, że trwało to dość krótko.

Na Facebooku zebrało się kilka osób, które chcą się jutro spotkać na patelni. Ktoś z obecnych tutaj chciałby się też tam wybrać. Jak na razie to chyba cztery osoby stwierdziły, że przyjdą. Standardowo spotykamy się o 14:00.

Poza tym życzę wszystkim wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku, dużo hugów i cytując Donarda "nawzajem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, tak, wośp...
Well, zgłosiła nam się jedna osoba, zagubiło nam się to w otchłani innych rzeczy (wigilia, różne nasze osobiste kwestie 'n stuff) i niestety umarło :c
Teraz już niestety za późno na zgłoszenie się - w przyszłym roku trzeba się będzie zmobilizować i to załatwić, w tym roku niestety inicjatywa upadła :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...