Skocz do zawartości

Lunarna Biblioteka


Arjen

Recommended Posts


Temat jest moim autorskim pomysłem.
Dołączona grafika
Link

Witajcie w Lunarnej Bibliotece!

Postanowiłem stworzyć temat, w którym można by zbierać linki z opowiadaniami dotyczącymi Księżniczki Luny/Nightmare Moon. Temat dla tych, którzy lubią poczytać jak i lubią Lunarną Księżniczkę. Są to wszelkiego rodzaju fanfiki, anegdoty, sesje itp. Wierzę, że nikt się nie obrazi, że okazyjnie wrzucę tu też swoje tłumaczenia :lunaderp:

Temat jest jak biblioteka, którą tworzymy. Każdy może przyjść, usiąść i poczytać...
Narazie nasze zbiory są ubogie lecz wierzę, że urosną z czasem dzięki pomocy userów.
Jeśli znalazłeś coś dobrego do czytania z Luną w roli głównej (albo przynajmniej znaczącej), napisz o tym w temacie.

Miłego czytania!

Dołączona grafika

Ku nieznanemu - Sesja [PL]

Luna, There's a Sentient Race Inside Your Mane [PL]

Luna Tries to Sleep [PL]

Luna Takes a Shower [PL]

I Love You, Princess Luna [PL]

The Knight's Gambit [PL]

Past Sins [PL]

Fanfik Lekki Subiektywnie [PL]

Luz de la Luna [PL]

Bunt [PL]

A Summer Twilight / Memory [PL]


Moonstuck [PL]

 

Zerwane Więzi [PL]

 

Sen Pani Nocy [PL]

 

Tonight I Shall e Laughter [ENG]

Luna Eats an Oreo [ENG]

Luna Plays... [ENG]

Oldnew Luna [ENG]

Waiting [ENG]

Paint the Night with Stars [ENG]

Progress [ENG]

Luna's Story: Rise of the Lunar Stallions [ENG]

To Befriend the Night [ENG]

 

Luna's Death [ENG]

 

Make Tea, Not War [PL]

 

Downfall [PL]

 


 

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cóż. Może i ja się pochwalę. Ten ff wrzuciłem też do biblioteki Celestii, lecz i tu się nada. Dwie siostry w późniejszym etapie (wydaje mi się, że w VI albo w VII rozdziale, lecz nie pamiętam) książki grają jedne z ważniejszych ról.

"Legendy Początku" są pierwszą częścią serii "Legend tysiąca snów", która pisze na podstawia właśnie moich snów co prześladują mnie od kilku miesięcy.

Jak sama nazwa wskazuje ff opowiada zdarzenia sprzed tysiąca lat. Początki Equestrii, lecz i czasy kiedy kucyki mieszkały na trochę innych ziemiach zwanych Terra pro Ultione (ziemia zemsty). W tych legendach jest opisana historia kogoś kto dał im wszystkim życie, i który będzie z nimi aż do końca. Widać jego przemianę w zależności od zdarzeń, które mają miejsce w jego życiu.

Póki co dostaję dużo pozytywnych komentarzy jeśli chodzi o tego ff. Mam nadzieje, że i wam się spodoba. :twilight2:

"Legendy Początku"

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...