Skocz do zawartości

Coś ode mnie,Estherenn.


Estherenn.

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Też napiszę kilka zdań, bo sygnaturka mnie przekonała. No już nie smutaj :lunahug::D.

Ehm.. Rarity wyszła Ci nieźle, aczkolwiek o dziwo nie podoba mi się wygląd tej kanapy o_O. Lul, fajnie że sam nie mam talentu do rysowania, ale dobra. Za to bardzo podoba mi się poprzednia praca, chodzi mi tutaj o Dashie. Fantastycznie wyszła i bardzo mi się podoba. A tak przy okazji pytanie, jakim ołówkiem rysujesz? :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę odwiedzać regularnie' date=' bo prace mi się bardzo podobają.[/quote']

Dzięki! ^^

No i nie wiem, czy jeszcze pamiętasz o swoim zamówieniu?

Ja pamiętam, tylko miałam straaasznego lenia p:

Jeśli nadal jesteś zainteresowana to zrobię :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując początek oraz koniec tematu, muszę powiedzieć, że jeśli chciałaś osiągnąć ,,kucykowość" postaci, to zdecydowanie Ci się to udało.

Co nie zmienia faktu, że ,,końskie" kucyki bardzo mi się tu podobały.

Na wyróżnienie zasługuje tu także min. Wielka i Potężna Trixie, wylegująca się na jednorogiej obezskrzydłej eks-protagonistce serialu.

Przejrzałem połowę tematu ~ z przyjemnością w wolnej chwili uczynię tak i z resztą.

Tak przy okazji ~ do kogo przytula się Swizzle na ostatnim rysunku?

Tak na marginesie...

przyjmuję zamówienia

Umm... no to ja miałbym taką niecodzienną prośbę...

Narysowałabyś Star Catcher z G3 w stylu G1?

W dowolnej pozycji, może być w leżącej, skoro tak bardzo ją sobie upodobałaś.

Pwetty Pwease, neko-chan...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując początek oraz koniec tematu, muszę powiedzieć, że jeśli chciałaś osiągnąć ,,kucykowość" postaci, to zdecydowanie Ci się to udało.

Co nie zmienia faktu, że ,,końskie" kucyki bardzo mi się tu podobały.

Na wyróżnienie zasługuje tu także min. Wielka i Potężna Trixie, wylegująca się na jednorogiej obezskrzydłej eks-protagonistce serialu.

Przejrzałem połowę tematu ~ z przyjemnością w wolnej chwili uczynię tak i z resztą.

Tak przy okazji ~ do kogo przytula się Swizzle na ostatnim rysunku?

Dziękuję za wszystkie pochwały :)

A na ostatnim rysunku Swizzle przytula się do swojego ukochanego. Więcej informacji w fanficu (link w sygnie :D) Więc polecam i zapraszam do czytania!

Umm... no to ja miałbym taką niecodzienną prośbę...

Narysowałabyś Star Catcher z G3 w stylu G1?

W dowolnej pozycji, może być w leżącej, skoro tak bardzo ją sobie upodobałaś.

Tą Star Catcher? http://images5.fanpop.com/image/photos/29000000/Star-Catcher-g3-my-little-pony-29082431-598-354.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fica... gdy tylko ukończę historię mego OC. Póki tego nie uczynię, trzymam się zasady nie czytania jakichkolwiek fanficów, co bym nie czuł się tak, jakbym kradł komuś pomysł w razie jego aktualnego wykorzystania w dziele, które tworzę...

Co do kuca... tak. Tą właśnie, jedyną i niepowtarzalną Star Catcher. Zgodzę się, że generacja, z której pochodzi nie należy do najbardziej udanych, niemniej jednak, wpadła mi w oko i serce. Dlatego też... proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...