Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To tylko twoje domysły Gue'la. Każda z naszych planet ma stacje planetarne które potrafią wytrzymać atak nawet floty liczących sobie nawet po 500 do czasu gdy wam się uda zniszczyć te stajcie dotrze tam moja flota. Zniszczenia nie były tak wielkie jak zakładasz. Nasze miasta są wytrzymalsze niż innych ras. Straty w naszych były bardzo małe. Reasumujmy wiec : Jak sadziłeś wyrządzone szkody jak ty myślałeś sięgają 100 % a tak naprawdę ledwie 24 % uległo zniszczeniu. Nasze budynki łatwo naprawić a flotę tyraniduw zniszczę tak jak poprzednią.

Link do komentarza
http://www.youtube.com/watch?v=sFxxYe2wqZA&feature=my_liked_videos&list=LL_bHFQDqby4GW_vqV3VHHrA Zwraca się do reszty dowódców Tau : Użyjemy SEWEN SWELL żeby porwać Imperatora. A wiec nadszedł czas aby wyjaśnić na czym polega SEWEN SWELL . Jego głównym zadaniem jest teleportacja. Dzieki technologi eldaruw udało nam się ulepszyć ich system bram osnów do takiego stopnia ze możemy teleportować się gdziekolwiek zapragniemy i zebrać ze sobą nawet cala flote. http://www.youtube.com/watch?v=oHRBFTWSguY&feature=BFa&list=LL_bHFQDqby4GW_vqV3VHHrA Rozpocząć sekwencje SEWEN SWELL . Nirvash zaczął się otwierać a w sercu statku był klejnot eldarski. Naokoło kamienia stworzyła się kula i na około 5 krążowników wybranych do misji. Wśród nich były : 1. Eliosio 2. Vortex 3. Drauma Kroopa 4. Equlibrium 5. Ergo Fren http://www.youtube.com/watch?v=Y5Qo9iAB9q0&feature=BFa&list=LL_bHFQDqby4GW_vqV3VHHrA Po przeniesieniu się jak najbliżej Terry. Krążowniki zniszczyły obronę na ziemna Terry i został wysłany transportowiec z kawaleria powietrzna. Miedzy wojownikami był także Kor'o. Gdy wylądowali ruszyliśmy wprost do pałacu Imperatora. Siedział tam niezdolny do czegokolwiek * łatwo by go było zabić pomyślałem* Szybko niech sondy transportujące zabierają go na pokład transportera. I wtedy rozpoczęło się piekło . Zewsząd Gwardziści do nas strzelali. Zobaczyłem ze sondy wleciały na pokład. Na pokład * krzyknąłem jak najmocniej potrafiłem* i wtedy poczułem bul najpierw w okolicy serca a potem na lewej nodze. A wiec tak zginę na tej planecie niechaj tak będzie. Transportowiec już odlatywał wiec przez radio wydałem ostatni mój rozkaz. Bracia wracajcie do stolicy i uleczcie Imperatora. Rozpocząć sekwencje SEWEN SWELL.
Link do komentarza

Ale wtedy Imperatora odzyskał swoją materialną postać i było ostro wku/yay/ony. Widząc że jakieś niebieskie ryby próbują zabrać jego złoty tron, chwycił najbliższego, naładował jego ciało esencją Osnowy i tak wytworzoną bombą rozwalił całą flotę Tau krążącą nad Terrą. Następnie uznał, że zasłużył na odpoczynek i ponownie zasiadł na złotym tronie. Tak, by było w klimacie.

Link do komentarza

Wy serio chcecie się przebić do Terry?

*patrzy na wszystkie Czarne Krucjaty, w których brały udział niezliczone siły chaosu i miały zdecydowanie krótszy dystans niż wy*

...

Powodzenia :lunaderp:

I slow clap to this. Bravo, mister!

I co do "sewen svell" - nie rób sobie jaj wymysłem z jakiegoś podrzędnego anime.

Imperator jest psionkikiem klasy Alpha+

Psionik klasy Beta potrafi myślą zmiażdżyć nogi Tytana - zatem miejcie pojęcie.

I ostatnie, nie znacie naszych taktyk - a tym bardziej zamiarów. Nie wróbcie czegoś, czego będziecie żałować.

Link do komentarza

Wielki Inkwizytor ma rację.

Go home Tau. You're drunk...

Tak logicznie niszcząc wasz plan:

- Niszczycie systemy obrony naziemnej. Pozostają dalej obrony kosmicznej, stacje na księżycu, Mars, Tytan, flota Imperialna i wiele innych...

- Jak chcecie wziąść ze sobą Imperatora i utrzymać go przy życiu? To tak jakbyś chciał wziąść ładowarkę daleko od prądu i potem liczyć, że załaduje telefon. BŁĄD!

- Tau niszczą obronę Terry? Hahahahahahahahahaha. Dobre. To ma takie prawdopodobieństwo jak stwierdzenie, że Orkowie napiszą ci dramat w trzech aktach. BŁĄD!

- Gwardziści Imperialni broniący Imperatora? Nie, tam są specjalni strażnicy, mistrzowie walki.(jak się oni nazywali, pamięta ktoś?) BŁĄD!

- Wasz świat jest atakowany przez Tyranidów i Chaos?

A polecimy na samobójczą misję, siły naziemne sobie poradzą.

BŁĄD.

- I jeszcze takie coś. Jak zabieracie Imperatora? Jest PRZYTWIERDZONY do złotego tronu, musielibyście go wziąść ze sobą. Inaczej zginąłby. BŁĄD.

Nie niszczę waszego planu. Po prostu pokaż mi moment, gdzie Tau osiągnęliby przewagę nad siłami Terry.

Technologia? Na nic wam się nie zda, gdy zaleją was MILIONY gwardzistów, a w plecy uderzy tyle samo Tyranidów.

Ideologia? Ryzyko straty boga spowoduje świętą furię. Każdy obywatel Imperium postawi sobie za punkt honoru zadanie jak największych cierpień każdemu Tau.

Polityka? A kto wam pomoże? Wymierający eldarzy? Prędzej uciekną na swoich światłostatkach niż staną z wami do boju. Zostaniecie sami, a gdy bomby wirusowe wypalą waszą stolicę, a torpedy cyklonowe rozniosą waszą „technologię” na atomy, zobaczycie jak wasza pycha spowodowała śmierć i zgubę na waszą rasę.

PS. Chemik, Krooci nie jedzą warzyw tylko mięso, więc Imperator jest bezpieczny. :rainbowpriest:

Link do komentarza

Nie żebym coś mówił...Kor'o nie był naszym jedynym i bynajmniej nie głównym(chyba :rainderp: nie czytałem wszystkich stron tematu) wodzem,nie zebrał CAŁEJ armii do tej swojej szarży i WCALE nie jesteśmy w rozsypce. Fiol'a idę zebrać oddziały. Nadszedł czas wojny. Chciałbym też zaproponować zorganizowanie wojskowego pogrzebu naszemu Kor'O. Później możemy być do tego niezdolni...

Link do komentarza

Nikt otwarcie nie mówi ludziom o ataku na Terrę. Kpina i obelga.

Sztuczna Inteligencja? Imperium, które zakazało sztucznej inteligencji... Życzymy szczęścia - będzie wam potrzebne. :twilight3:

Lord Inkwizytor po rozmowach z dowódcami imperialnymi, doszedł do porozumienia:

Wysłać siły Imperium w miejsca atakowane przez siły chaosu. Uderzać, według strategii imperialnych.

Zbombardować planety mocno skażone chaosem. Oczyścić je.

Wysłać prośbę o wsparcie ze strony Adeptus Astartes Ultra.

Unikać zgrupowań xenos Tau.

Link do komentarza

Dobra....przez te kilka dni badań udało się nam(kaście ziemi) opracować nowy typ materiału,który zastąpi z powodzeniem nadaje się żeby używać go jako materiału do konstrukcji statków Materiał ten ma mniejszą gęstość niż ten którego dotychczas używaliśmy.....ponadto jest o wiele twardszy co pozwoli stosować również jako element pancerzy Fire Warriorów oraz wszystkich Battle Suitów....... Dzięki zmniejszonej wadze będzie można montować na szkieletach naszych czołgów dodatkową broń W zależności od pojazdu(na hammerheadach dodatkowe 500kg a na Skyrayach tylko 300....) Program sztuczna inteligencja nie udał się w stu procentach ale dzięki pracy nad tym badaniem udało się nam stworzyć bardziej inteligentne Drony wsparcia piechoty.....oprogramowanie i nowy rodzaj technologii komputerowej skutecznie zmniejszyły ich wagt i pozwoliły zamontować na nich dodatkowe czujniki(lepsza celność) Nowy typ ekperementalnej broni oczekuje na próby terenowe....jest to zwykły zmodyfikowany karabin pulsacyjny.......pozwala on zachować strumień plazmy w locie o 10.3435 sekundy dłużej(specjalna wiązka laserowa) ponadto zmieniliśmy typ plazmy...zamiast plazmy azotowej postanowiliśmy użyć plazmy na bazie bizmutu.....cała broń jest trochę(cięższa od oryginału ale skuteczniej przebija pancerz i ma większy zasięg oraz szybkostrzelność(szybciej powstaje bo jest laser)....... ......Zmutowani Tyranidzi będą padać częściej na polu bitwy no i będziemy mogli trzymać ich na odległość..... For The Greater Good:salut:

Link do komentarza

Doskonałe wieści Fio'la. Niech twa kasta kontynuuje badania i produkcję nowej broni.Nawiązałem łączność z oddziałami z północnych światów.Będziemy musieli wysłać więcej żołnierzy,bo właśnie tak odbędzie się najcięższa walka a strat ludzkich z ostatniej inwazji tyranidów tak łatwo nie wypełnimy. Po raz kolejny pytam: Gdzie są nasi komandorowie?

Link do komentarza

*Wysuwa się z bramy osnowy* Witajcie Tau nie chce z wami walczyć bo mam swoje powody. Jest tu coś co muszę zrobić. Po pierwsze zniszczyć Monolit nekronuw na waszej planecie oraz odwiedzić pewne miejsce. Mogę w zamian wam pomóc uporać się z Tyranidami. Jak widać Imperium nie zamierza wam pomóc. Z pozdrowieniami Atruarcha Reddon z Swiatostatku Ver Intire.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...