Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sprawa jest prosta: Straciliśmy naszego Kor'o gdy rzucił się do ataku na Terrę,teraz Imperialna flota stacjonuje niedaleko granic naszego układu nawiązując walkę z każdym Tau w zasięgu wzroku,jednak nie atakują.W tym samym czasie roje tyranidów i hordy chaosu nadciągają w naszą stronę.Żeby było zabawniej na jednej z naszych planet przebudził się monolit nekronów i Eldarzy przybyli by zwalczyć tego wroga proponując nam tymczasowy sojusz przeciw tyranidom. Jak więc widzisz Aun'saal jesteśmy po uszy w g :yay: nie :>. Ale spoko-Wasz Shas'ui widywał gorsze sytuacje: Z pomocą eldarów możemy pokonać nekronów i tyranidów zaś imperialnym dajmy wziąść się za łby z chaosem. Ktoś ma coś przeciwko? :rainderp:

Link do komentarza

[offtop] Zaciekawił mnie temat, przeczytałem sobie... i faktycznie, to przypomina wymysły Matta Warda. Zwłaszcza to co napisali RedBalace i Chemik. Kilka razy mnie rozwaliliście, np. opracowaniem i upowszechnieniem różnych przełomowych innowacji technicznych w kilka dni, czy odbudową w krótkim czasie floty, tylko większej. Skoro kasta ziemi jest w tym taka świetna, że w ciągu dni potrafi zrobić te rzeczy, to czemu nie zrobiła tego wcześniej? Czyżby się obijała mimo obecności Eterycznych? (To był żart.) Tak swoją drogą to program sztuczna inteligencja zapewne stworzy wam tylko nowego wroga. Szkoda że nikt nic nie wspomniał o Knights Inductor, którzy są blisko Tau i byliby zainteresowani sojuszem przeciwko Tyranidom, choć głównie mają problemy z inkwizycją i wytłumaczeniem się że nie są heretykami. Nie ma ich w kanonie WH40, zostali wymyśleni przez fanów, ale ci munchkini świetnie by tu pasowali. Tak w ogóle to Tau są (poza Knights Inductor, którzy czasem z nimi współpracują, a czasem kradną od nich technologię) najbardziej sensowną frakcją w WH40k i jedyną nadzieją na coś w rodzaju pokoju na zasadach innych niż "wybić wszystkich naszych wrogów". Szanuję ich dlatego, że są jakimś tam światełkiem nadziei w ponurym wszechświecie WH40k. Według mnie główny problem w tym wątku, to brak GMa. Cóż, Tarreth... próbował. Lepiej też teraz rozumiem, czemu narzeka na "Lunarnych terrorystów". Myślałem nad przyłączeniem się do zabawy, ale w tej sytuacji nie ma sensu się denerwować. [/offtop]

Link do komentarza

Wnioski z tych rozmów ,jeśli nie chcesz słuchać "herezji" w tym temacie(niepoprawność że Tau sie tak szybko rozwija że chemik plecie głupaoty...itp.) to zapoznaj się ze wszystkimi kodeksami i unikaj tego forum. Jeśli chcemy stworzyć wątek super zgodny z kodeksem to...nie da się....wtedy nie ma zabawy ani dyskusji bo wiemy z definicji że każda rasa musi przetwać(nie wcale jak GW wymyśliło Tau to je fajnie uśmierci i wyrzeknie się dużej ilości dochodów)

Link do komentarza

Nekroni zostali wytropieni. Rozpoczynamy proces wyniszczania do puki możemy ich niszczyć na "spokojnie". Mogę wam jeszcze zaoferować 2 drobne pomoce : Obronę przed chaosem i wspólna walka przeciwko tyranidom. Jeśli chodzi o te ruiny świątyni to sprawa została załatwiona. A obrona przed chaosem to założenie barier psionicznych na waszych planetach które uniemożliwią im wtargniecie na wasze planety po przez osnowe. Będą mogli tylko dostać się tam flotą. Możecie wybrać czy przyjmiecie moja pomoc. Autarcha Reddon z Swiatostatku Ver Intire.

Link do komentarza

Poprawcie mnie, jeśli źle coś rozumiem. Obudzenie monolitu na planecie, to nieformalny koniec życia na niej, bo Necroni robią wielki Wake Up całymi siłami. Jak na Imperatora chcecie na spokojnie ich niszczyć? Zgaduję, że siły całego światłostatku musiałyby być związane walką z Necronami, aby mieć szanse na wygraną. Więc nie liczyłbym na pomoc w walce z tyranidami. Bariery osłonowe na każdej planecie? Dobra, jeśli rozumiem chcesz wysłać swoich psioników do walki z mrocznymi eldarami. Spryty ruch, na pewno nic im się nie stanie...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...