Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie wiem w jaki sposób ma funkcjonować te krążowniki Imperium . Iron Shield nimi będzie dowodził ?? Przecież on będzie na dole ?

Niemart sie moi wierni Akolici z radościa poświęcom życie by pokierować te statki do celu.Som mi lojalni bezgranicznie, a pozatym mam ich z około 10000 tysięcy (Jedynie Torquemada Coteaz posiada z 1000 razy więcej ) Prosze sie niemartwić

Nie musimy spalać ciał pojedyńczo możemy je zwozić i spalać wszystkie naraz. Pozatym sądzei iż musimy też przebadać martwe tyranidy by zdobyć i wykożystać wiedzę przeciwko nim

Proponuje RedBalance'a. Ja nie ufam imperialnym... @Sindri Chodzi Ci o drednota?

Spokojnie mamy spulnego wroga.Narazie wspomożemy was.A drednoty czy Tytany bo troszeczke mój tłumacz ma problemy ze zrozumieniem was.
Link do komentarza

Eeeej! Przypomniałem sobie! Jestem sorcem! Mogę przyzwać parę demonów i rzucić jakieś klątwy pociski czy co tam chcecie. Ja też nie ufam imperialnym. Oni mnie ścigają (heretyk!) i jestem z Tau.

Heretyku Wiedz iz gdyby nie to że jestem tu gosciem zaraz bym cię przecioł mym Mieczem nemezis.Lecz narazie musi mi wystarczyć iż jeśli zrobisz coś co będzie zagrażać Ludzkości mój Assasin Vindicare otszczeli ci głowe zanim sie spostrzeżesz.Czemu ci to mówie . No cóż i tak nie uciekniesz jeśli nawet spróbujesz. jedno słowo i giniesz na miejscu.

Fio'la nasze spalające ciało cosie już gotowe?

Wspaniała wiadomość .
Link do komentarza

Radosne ryzyko psioniki... Jeszcze czego! Nie będziesz mi biegał po murach i machał rączkami. Jeszcze wielki nieczysty wyląduje na głowie budowniczych... Jeśli chodzi o drednoty, to potrzebujemy warjantów z młotami sesjmicznymi i ciężkimi miotaczami ognia. Z krążowników początkowo będziemy atakować bombami wirusowymi, następnie przerzucimy się na pozostałe typy uzbrojenia. Jak skończy się amunicja, to wyślemy jeden aby radośnie rozwalił flotę rój wybuchem osnowy. Tego tyrki raczej nie przeżyją.

Link do komentarza

Heretyku Wiedz iz gdyby nie to że jestem tu gosciem zaraz bym cię przecioł mym Mieczem nemezis.Lecz narazie musi mi wystarczyć iż jeśli zrobisz coś co bbędzie zagrażać Ludzkości mój Assasin Vindicare otszczeli ci głowe zanim sie spostrzeżesz.

Nie wiedziałeś?

Pozwól, że się przedstawię. jestem Sindri, czarnoksiężnik Legionu Alfa (ci od Chaosu). Dzierżyłem Maledictum. Byłem demonem (przez pewien czas). Teraz jestem z Tau z tytułem Aun'saal.

I tak nie żyję. Ale mniejsza o to mamy Tyrki do pokonania!

Link do komentarza

Radosne ryzyko psioniki... Jeszcze czego! Nie będziesz mi biegał po murach i machał rączkami. Jeszcze wielki nieczysty wyląduje na głowie budowniczych...

Jeśli chodzi o drednoty, to potrzebujemy warjantów z młotami sesjmicznymi i ciężkimi miotaczami ognia.

Z krążowników początkowo będziemy atakować bombami wirusowymi, następnie przerzucimy się na pozostałe typy uzbrojenia. Jak skończy się amunicja, to wyślemy jeden aby radośnie rozwalił flotę rój wybuchem osnowy. Tego tyrki raczej nie przeżyją.

Astropato słyszałeś plan.Wysłać natychmiast wiadomość.
Link do komentarza

W razie zagorzenia dla niebianina mogę szybko przysłać transportowiec który go zabierze w bezpieczne miejsce żeby mógł odpocząć!

Jak Niebianin ucieka, to ginie duch walki innych kast, a to oznacza jej oddanie i pewną śmierć. Zostajemy do końca...chyba, że dowódca kasty ognia zarządzi strategiczny odwrót wszystkich sił.

Link do komentarza

Oj tam oj tam. Może coś uda mi się przywołać. Fio'la, nie lepiej z tego strzelać do Tyrków? Można mini-bomby zapalające w pancerzy i z głowy to spalanie.


Ahzek ma rację. Niebianie nie mogą uciec z pola walki. Mogą być od nich oddaleni, żeby nie dostać. Jak można wspierać kogoś będąc hipokrytą?
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...