Skocz do zawartości

Kryształowe Kucyki ...


kochamMLP

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Mi tam się one niezbyt podobają. Okej może i wyglądają fajnie,ale to tylko tyle.A kojarzą mi się z Rzymem i starożytną Grecją jak ktoś już wspomniał wcześniej.

Link do komentarza

Może to tylko ja, ale bardziej podobały mi się KK zanim zostały odczarowane. Miały takie ładne grzywki na emo i przygaszone, nie-oczobijne kolory. No i jak mówiły, to przepięknymi "miękkimi" (takie moje skojarzenie) głosami. Właściwie, to dzięki tym głosom, nieodczarowane KK stały się moimi ulubionymi.

Link do komentarza

Może to tylko ja, ale bardziej podobały mi się KK zanim zostały odczarowane. Miały takie ładne grzywki na emo i przygaszone, nie-oczobijne kolory. No i jak mówiły, to przepięknymi "miękkimi" (takie moje skojarzenie) głosami. Właściwie, to dzięki tym głosom, nieodczarowane KK stały się moimi ulubionymi.

King Sombra kliknął "Lubie To"

Link do komentarza

Jak dla mnie KK są piękne i w ogóle (wielbię je ale i tak lepsze oryginały, znaczy dla mnie), ale szkoda mi "normalnych", oryginalnych kuców :octcry:. Przez to, że KK są takie pikne, to założę się, że teraz najdzie nas fala kryształowych OC-ów. A reszta pójdzie w kąt, ale czego się można było niby spodziewać? Przecież kryształowe kuce są taaaaakie piękne i epickie, że reszta to nic :rainderp:. Jak mówiłam wielbię nowe kuce, ale nie chciałabym żeby teraz nagle wszystkie OCety zamieniają się w KK.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Angel Wing

Myślę, że kryształowe kucyki różnią się od zwykłych głównie wyglądem i bardzo fajnymi oczami :3

No i w sumie mieszkają w innym państwie(o ile można to nazwać państwem).

Nie wiem czy Equestria ma takie fajne zabawy jak kryształowe kucyki podczas festiwalu ale jakby mieli coś podobnego to byłoby fajnie.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...