Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

to zależy jak. na przykład gdyby jakiś fanatyk z POZ (Ponifikacja dla Ochrony Ziemii, największy wróg FOL, Front Ochrony Ludzkości, patrz fanfici w świecie TCB) chlasną mi napojem ponifikacyjnym w twarz to bym wysadził jakieś biuro adaptacyjne w powietrze. albo najlepiej pałac celestii. ale gdyby dobrowolnie to bym się starał najpierw zaprzyjaźnić z mane6 (szczególnie z fluttershy) i żyć długo i szczęśliwie gdzieś w equestrii. co byś zrobił gdyby pewnego dnia w telewizji pojawiło się (oczywiście jako wielka sensacja), że gdzieś na pacyfiku pojawił się nowy kontynent zamieszkany przez inteligentne i przyjazne kuce. no i cała reszta z fanficów o biurach adaptacyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wakacje w listopadzie? pewnie najpierw bym doznał szoku. kiedy bym się uspokoił wypytał co tu robią a następnie bez względu na kosekwencje wywalił bym rodziców z domu. potem bym się przygotował, ukradł jakiś samochód i wyjechał w jakiś cichy zakątek europy z mane6 no chyba że one mają jakieś konkretne zadanie. wtedy bym im pomagał wszelkimi środkami. edit: 3 RD? ja jestem trzy razy rainbow dash? wtf? sorry, ale chyba coś nie rozumiem. co byś zrobił gdyby obama powiedział, że jest bronym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm not kapiszi. Co byś zrobił, gdybyś posiadał całą Mane6 i księżniczki oraz Derpy i Whoowsa jako małe, żywe kuce, które pakują Ci się do torby/plecaka, nawet jak tego nie chcesz i potem słuchasz komentarzy na jakiś temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...