Skocz do zawartości

Zapytaj Pinkie Pie!


EmoTacoZ

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

01- Czy to prawda że to w "Crisisie" że czytujesz komixy, cHorego Portiera, Władcę pirścionkuf itp. oraz znasz wszystkie zasady dobrej powieści fantasty???

02- Czy mnie lubisz??? :cyg:

03- Czy często wcielasz się w szpiega i "noktowizjujesz"???

04- Czy potrafisz sprawdzić czy księżyc jest zrobiony z sera???

05- Czy lubisz spaghetti???

06- Czy nie denerwuje cię że wszystkie pytania zaczynają się na "czy" i brak przecinków???

07- Czy zawsze jesteś tak pinkastycznie nastawiona do życia???

08- Czy nie uważasz że pora na pytanie z innym początkiem???

09- Jak to robisz że potrafisz robić takie dziwne miny: O_O

10- Pomagasz Applejack ściąć zeschłą jabłoń??

11- Pożyczysz Jetpack???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie mój ulubiony kucyku mam kilka pytań.

Primo! Masz jakieś logiczne wytłumaczenie na twoje "twitchy twitcha twitcha twitch" po którym nieboskłon się wali?

Secundo! Jak ci się udaje rozwalić czwartą ścianę i pogadać z nami?

Tertio! Słyszałaś może o Surprise? Białe futro, żółte kręcone włosy jak twoje i jest pegazicą, która także lubi sprawiać by kuce się uśmiechały. Jakaś twoja krewna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hejka Pinkie! Na wstępie powiem, że jesteś moim wzorem do naśladowania i idolką. Po prostu kocham twój nieskończony optymizm.

Jako, że podobno lubisz dostawać dużo pytań to postaram się nie mniej zadać (Sorki Discorś ^.^")

 

1. Dlaczego państwo Cake przygarnęli cię w Ponyville?

2. Zdarza ci się wybuchnąć losowym śpiewem? Typu, że hasasz sobie po dróżce i nagle "Ładne oczy masz! Komu je dasz! Takie ładne oczy...."

3. Czy lubisz stać na głowie? Pytanie to się zrodziło, bo Pinkie na moim biurku ma ostatnio tendencje do takich czynności. Jak to widać na materiale dowodowym w spoilerze.

CAM00041_zps75ba31c2.jpg

4. Jeżeli grałaś na ludzkich komputerach to jaki gatunek gier ci najbardziej odpowiada?

5. Masz może jakiś ulubiony tytuł, tak wracając do gier?

6. Jakie jest twe ulubione nakrycie głowy?

7. Pijesz może kawę? Jeżeli nie to skąd się bierze twa energia? (Ta informacja przyda się do całonocnych sesji nabijania expa i fragów)

8. Czy którąś z twoich przyjaciółek lubisz? Ale tak lubisz-lubisz? (All aboard the shipping ship!)

9. Skąd ty bierzesz swoje gadżety jak Party Cannon lub wąsy?

10. Lubisz odpowiadać na pytania Bronych?

I tradycyjnie: Jak nazywają się twoje siostry :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ PINKIE CZY MASZ CZASEM OCHOTĘ ZJEŚĆ RYBĘ W CZEKOLADZIE ALBO TELEPORTOWAĆ SIĘ DO INTERNETU I WYLECIEĆ KOMUŚ DRUGĄ STRONĄ EKRANU?   

A NIE TAK JUŻ BYŁO :D  

CZY WOLISZ KOLOR RÓŻU CZY RÓŻOWY? MASZ JAKIŚ INNY GUST NIŻ TO CO JA?  

MASZ INNE ZAINTERESOWANIA? CZY MOŻNA CB. CZASEM ZROZUMIEĆ?  

MASZ NA MYŚLI TO CO JA ŻE LUBISZ PLACKI ZIEMNIACZANE?  

CZY LUBISZ DUŻO GADAĆ JA UWIELBIAM ALE PYTAM CIEBIE BO MOŻE CZASEM NIE CHOCIAŻ!?  

A W OGÓLE . ZAPOMNIAŁAM CO CHCIAŁAM A NO TAK... JAK MOŻNA STAĆ SIĘ TWOIM AVATAREM ?  :pinkie2:   

JA BYM TAK CHCIAŁA MASZ CHARAKTER TAKI JAK JA CHOCIAŻ NIE CHCĘ ŻEBY INNI SIĘ OBRAZILI :D  :pinkie3:


Lubisz dżem? :pinkie4:  bo jak jest dżem  to ja go zjem!  :pinkiep:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli A to B a B to C a C to A a A to H to czym jest G? 

 

2. Czy opanowałaś umiejętność zmieniania twarzy z G4 to G1, czy tylko twoje klony to umią

 

3. Dlaczego nie zabrałaś klonów jako szturmowców, a ty nie przebrałaś się za Vadera i nie zrobiłaś miecza świetlnego z laski cukrowe, i nie zaatakowałaś inne mane 6 które były by jadi a Gummy byłby Lukiem Skayłokem  i w Cukrowym Końciku powiedziałaś by: Gummy, jestem twoją matką, a on na to: ....... NO CZEMU TEGO NIE ZROBIŁAŚ !!!!!

Edytowano przez DiceMan321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...