Skocz do zawartości

Zapytaj Pinkie Pie!


EmoTacoZ

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Trzeba odkopać temat,więc hej Pinkie :D. Mam takie pytania do Ciebie: 1.Jakie masz marzenia? : > 2.Czy masz momenty w których bywasz smutna,jeśli tak to czemu? 3.Może by tak przyjęcie ? :pinkie4: 4.Przytulisz mnie? ;> :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pinkie! :pinkiehappy: *macha ręką w kierunku różowej klaczy* Mam kilka pytań: 1.Czy lubisz rysować? 2.Miałaś kiedyś pluszaka? 3.Oglądałaś kiedyś kreskówki?Jeśli tak,to jakie? 4.Chciałabyś chodzić do szkoły? a na koniec babeczki własnej roboty: :muffin::muffin::muffin::muffin::muffin::muffin: -To dla ciebie,Pinkie :desu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pinkie ! Jak to się dzieje, że niczego się nie boisz, tylko z tego drwisz i się śmiejesz? Masz tak od dziecka... Czy udajesz, a naprawdę strasznie się boisz, lub po prostu udajesz, nie śmieszy cie coś.. ? Też chce mieć taki humor jak ty :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pinkie! *hug* 1. Ile zajmuje ci zaproszenie na przyjęcie wszystkich kucyków w Ponyville? 2. Jadłaś kiedyś żelkowe misie? 3. Utrzymujesz kontakt z siostrami? 4. Czy twoi rodzice żyją? 5. Od kiedy mieszkasz w Ponyville? 6. Ulubiony instrument? 7. Średnia częstotliwość organizacji przyjęć? 8. Czy poradziłabyś sobie, gdybyś sama miała urządzić przyjęcie w Canterlot?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Witaj ponownie :pinkiehappy: ^^ Przejdźmy więc do pytań: 1. Co oznacza dla Ciebie przyjaźń? 2. Jakie jest Twoje zdanie o instrumentach muzycznych, takich jak np. gitara? 3. Co słychać u Ciebie? :D 4. Lubisz zwierzęta? Miłego dnia i trzymaj się :D:hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ja mam tylko jedno pytanie: mówiłaś, że nie lubisz szkoły. W odcinku A friend in deed, gdy mówiłaś, że Mulia będzie miała urodziny za ileś tam dni. Czy codziennie skreślasz sobie liczbę dni do urodzin każdego z twoich przyjaciół, czy też posiadasz wybitne zdolności matematyczne? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Witaj znowu Pinkie :D 1. Jakie masz plany na sylwestra? 2. Masz jakieś inne zainteresowania, czy jedynie organizujesz przyjęcia? 3. Wolisz dzień czy noc? 4. Co Cię motywuje w życiu? To tyle, dzięki i trzymaj :hug2: ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...