Skocz do zawartości

Zapytaj Pinkie Pie!


EmoTacoZ

Recommended Posts

Cześć! Mam do ciebie parę pytań. 1. nadmuchujesz swoje włosy czy to jest twoje naturalne ułożenie włosów? 2. dałaś kiedyś gummiemu (czy jak się pisze imię twojego aligatorka) ciasto (takie w płynie) od babeczek? 3. jak nie miałaś cutie marka to myślałaś że jaki będziesz miała? 4. Upiłaś się kiedyś? 5. grałaś w "rollercoaster tycon 1/2/3" ? I jeszcze jedno... dostane te babeczki ze środkiem usypiającym? Przydadzą sie na chłopaków i dziewczyn ze szkoły którzy sie ze mnie śmieją. :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj, panno Pie, na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jesteś moim ulubionym kucykiem :wrWgR: zaś co do pytania...

Co sądzisz o tych... pojazdach? To chyba jakiś rodzaj... motorowerów? Nie wiem...

Dołączona grafika

A tak wygląda ich wnętrze: http://www.jacksparx.com/CupcakeCarInsideA.jpg

Wg mnie jeżdżąc nimi wygląda się trochę głupawo, dlatego już teraz zbieram na swój własny... :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pinkusiu! Mam do ciebie kilka pytań: 1.Czy masz jakieś uzdrawiające słodkości? Niektóre lekarstwa są naprawdę niedobre. 2.Jak się miewają twoje siostry? 3. Przyjdziesz na moje urodziny? 4. Co sądzisz o Derpy i jej muffinkach? 5. Bardzo lubię twoje piosenki. Trudno się je pisze? 6. Dasz huga?:hug: 7.Czekoladowy deszcz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...