Skocz do zawartości

Serwer Bronies by Siewca13


Siewca YI

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Co do stawiania dedyka jest przeciw, ponieważ chyba nikt tu z obecnych nie będzie pilnował. Bycie adminem to nie łatwa sprawa... Trzeba być często aktywnym, a jak ktoś nie ma czasu to musi jak ja ograniczać serwa. Wolf0507 jak chcesz zakładać serwer to osobny temat -.-. Serwer wróci jak minie ból głowy to znaczy jutro lub pojutrze. Trzeba śledzić pierwszy post na rozpiskę, którą zaktualizuje jak wyzdrowieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wracając dziś serwer będzie od 13 do 15 | 17 do 19 jeśli dobrze pójdzie. A teraz lista zadań dla mnie nie trzeba czytać... Serwer: 1. Załatwić w końcu mineshafter`a. 2. Zrobić test YaY na admina. 3. Pobawić się w "Permissions" <--- Jak ktoś umie się z tym bawić proszę o pomoc. Admin: 1. Zbudować centrum 2. Zbudować kanały wersja X2+513 (Save nr 42) 3. Zbudować M. W2 (save 13) 4. Aleja sław 5. Aleja Artów 6. Budowa oazy Admin/Poboczne: 1. Automatyczna farma grzybków W. BC1 2. Automatyczna farma zboża 3. Automatyczna farma kaktusów W.BC2 4. Automatyczna farma trzciny W.SW3 5. Zmienić spawna 6. Działki (ci co zrobili teraz zostają w działki VIP) 7. Arena walki 8. Arena Splef`a 9:O.8,7. Nabór na Joker`a 10. Zagajnik 11. Wydobywka cobble 12. Wydobywka gravel Siewca13 player: 1. Nowy dom, a ten jako ratusz. 2. Iść do kopalni polować na creeper`y i pająki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałem nad tym, ale ludzie powinni mieć oryginalnego minecraft`a, aby wgrać skin, lecz jak zapewne to wiem, ludzie zaczną pytać o rozwiązanie więc... ARGH muszę iść się bawić z mineshafterem i nagrać filmik tutorialowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Ale to jest zrobione specjalnie że jak ten mod jest wgrany to widać na serwie. Ale tylko te z mlp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo fajne :D Tylko trochę dziwnie chodzić... kucem. No cóż. Ja mogę pomóc w budowie czegokolwiek, chciałam tylko sobie wykończyć mój pokój, zrobić farmę dyń/zboża/melonów (jak znajde nasionka) Np. Budowa parku w pudle mi się podobała xd A jak z tą kolejką do starego domu? Bo nie wiem żelaza duuużo by było trzeba, chyba że skąd wytrzaśniemy (give or zabrać z opuszczonej kopalni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona -.- Aby wejść na serwer musicie posiadać mineshafter`a, który umożliwia piratom (AJ AJ kapitanie!) zmieniać skiny, które są potrzebne do moda kucykowego.

http://www.youtube.com/watch?v=5P3_-M0iVVw

Filmik został niestety nagrany przeze mnie -.- więc nie spodziewajcie się jakichś super warunków. Jedyne co mogę zagwarantować to HD 1080P i przejrzysty poradnik. Niestety głos mam Ekhm...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. Na razie próbuje wgrać skiny ale coś cały czas mój Char używa pozycji "stojącej"/ Nie wiem co robię źle.


Ee chyba już. ale skiny mi niedziałają. jak wrócę to spróbuję dołaczyć


Kiedy ten serwer będzie Online?

Posty można edytować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam tutaj... screeny! Dokładnie- screeny z serwera :> Napiszę co jest co.

Dom Rockera

Mój domek, aka domek Flutteryay

Dom Versaliniego (chyba nie skończony)

Dom Ridio

Park

Nie wiem co (świątynia lawy?)

Z lotu ptaka (ta budowla to domek Siewcy, jeszcze nie skończony)

Ratusz (dat perspektywa...)

Tablica z daleka

Tablica

A w takim stanie zastaliśmy po raz pierwszy obecny teren naszej wioski.

I proszę się nie śmiać z mojego domku xd

Jak uda mie się niedługo wejść na serwer, to zrobię screen domu Kuby i z lotu ptaka obecny teren wioski, tak żeby porównać ten stary zarośnięty drzewami z tym zarośniętym... domkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Fajne screeny i serwer. Pograł bym z wami, ale nie ciągnie mnie do minecrafta nawet jeśli są tam kucyki. Miłej Gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...