Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź swój wypiek!


DiscorsBass

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 430
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Cóż, wygląda na to, że ostatnie ciasto (nazwane roboczo "The cake") wyląduje w brzuchu Daffy'ego!

 

Tylko musi pamiętać, by nie ufać temu podstępnemu wypiekowi! 

 

Tak, to z pewnością cenna uwaga. A następny w kolejce jest...

 

dune09phrfm04fx6byldu.jpg

 

Wygląda niezwykle apetycznie!

 

Naprawdę? To znaczy... tak, wydaje się być bardzo... kuszący?

 

Wiadomo, przecież to tort weselny  :pinkie4:

 

To może poszukamy osoby, lub nawet dwóch, które chciałyby wszamać takie... cudo?

 

Z pewnością nasi przyjaciele pomogą nam znaleźć jakichś dobrych kandydatów  :pinkie2:

 

Skoro tak mówisz...

Edytowano przez Baffling
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Tym razem tort powędruje prosto do rąk Sosny564!

 

Pinkie, jakoś tak nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale... jak właściwie wysyłasz te wszystkie wypieki ludziom?

 

No więc, trzeba wysypać pół kilo mąki na małej polance podczas wschodu słońca, a następnie dolać kilka litrów mleka. Potem ostrożnie dołożyć do tego kropelkę przenośnego portalu w płynie. Całość wymieszać i pozostawić na dwie godziny, by wystarczająco stwardniała, po czym należy uformować ją w nieduży łuk. Na końcu trzeba wypisać lukrem nick odbiorcy i zwieńczyć swoje dzieło małą wisienką. W ten sposób można skonstruować własny, uniwersalny portal!

 

...

 

Baffling najwyraźniej postanowił udawać drzewo, bo stoi nieruchomo już od kilku minut. Zabawne, najpierw Fluttershy chciała być drzewem, teraz on... ciekawe co jest w tym takiego interesującego? No ale skoro jest teraz niedostępny, to wybór kolejnych smakołyków należy wyłącznie do mnie  :pinkie2:

 

cupcakes01.jpg

 

Całe pudło pełne pysznych tęczowych babeczek! Delikatny, puszysty krem i dopełniające smaku kwaśne żelki, ucharakteryzowane na piękną tęczę, rozpościerającą się nad lazurowym błękitem nieba  :pinkie4: 

 

Ledwo ocknąłem się z szoku, a ona już udaje poetkę... chyba zbyt mało mi płacą...

 

Nie marudź, trzeba przecież znaleźć chętnego na te babeczki! No to jak, komu je podarujemy?

Link do komentarza

Tym razem to Rainbow Dash ; )  zgarnia babeczki dla siebie!

 

Tylko uważaj podczas delektowania się kremem! Może zawierać śladowe ilości... innych substancji.

 

Pinkie, o czym ty... zresztą, wolę nie wiedzieć, już i tak zbyt wiele tutaj przeżyłem.

 

Jak tam chcesz, ale babeczki czekają także na ciebie  :crazy:

 

To ja może... zaprezentuję następny wypiek? Jakoś strasznie duszno się tu nagle zrobiło...

 

H7xCKcf.jpg

 

Ciasteczka w kształcie Fluttershy! Pewnie wspaniale smakują!  :wrWgR:

 

Czy ja wiem? Jak dla mnie, to nieco dziwne.

 

Powiedziałam, że są pyszne!!  :pinkrage:

 

Eee... tak... takie wyborne i w ogóle...

 

Niektórzy w ogóle się nie znają. Może chociaż wy okażecie nieco dobrego smaku i wybierzecie użytkownika nadającego się do otrzymania tych wspaniałych ciasteczek?

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Fluttershy na pewno chciałaby spróbować samej siebie ... :rariderp:

Też stawiam na KochamChemie.

PS: Dostałam awesome  :x  babeczki!

PPS: Innych substancji?... ...  ... Ale i tak są przepyszne  :rdwild: ... 

PPPS: Dużo emotek mi wyszło.

PPPPS: Za dużo emotek nie dostane babeczki z różnymi substancjami, prawda? ... :rd11:

PPPPPS: Dużo Ps'ów wyszło.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Cała partia świeżo wypieczonych ciastek w kształcie Fluttershy ląduje wprost do rąk KochamChemie!

 

Świeżo wypieczonych? Mają już ponad dwa tygodnie...

 

Podgrzałam je w mikrofalówce, są teraz jak nowe!

 

Taak, powiedzmy... w międzyczasie wrzucę zdjęcie kolejnego wypieku.

 

4zqhN.jpg

 

Nieco konfliktowy ten tort, prawda? Na szczęście my się tutaj wszyscy kochamy, więc trudno będzie odnaleźć użytkownika dla którego nadawałby się taki łakoć.

 

Eee, nie chciałbym psuć twojego światopoglądu, ale...

 

Głuptasie, już dawno przestałam wierzyć w Świętego Kucołaja  :pinkie4: 

 

Czasami się zastanawiam, czy ty aby na pewno rozmawiasz ze mną.

 

Oczywiście, że z chęcią się napiję odrobiny cydru!

 

No i po co ja się w ogóle produkuję? Może pomożecie mi znaleźć użytkownika odpowiedniego do otrzymania tego tortu? Ze strony Pinkie chyba nie otrzymam teraz żadnego wsparcia.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...