Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

. Minęło już 6 miesięcy odkąd zostałaś kucykiem. Zapomniałaś już prawię o życiu, które niegdyś prowadziłaś. Twoim celem jest zdobycie przyjaźni jak i zaufania powierniczek Elementów Harmonii. Marzyłaś o tym odkąd się tu przeprowadziłaś i przyszedł właśnie czas, aby się spełniło.

***

Siedzisz samotnie w domu i czekasz aż wróci twoja przyjaciółka Lori. Wyszła ona na zakupy, a tobie jak na kucyka przystało nudzi się. Do wyboru masz jedynie książki lub spacer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Podeszłam powoli do półki wypełnionej książkami. Niektóre już zdążyłam przeczytać, ale większość nadal czekała na swoją kolej. W końcu wyciągnęłam jedną, otworzyłam na pierwszej stronie i pogrążyłam się w lekturze. Jednak po przeczytaniu kilku stron uznałam ją za średnio interesującą i odłożyłam na miejsce. Jeszcze raz spojrzałam na półkę i postanowiłam pójść się przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królik był niewielki i najwyraźniej miał właściciela. Był zadbany i pachniał mydłem. Nie bał się tylko stał bez ruchu wpatrując się w ciebie swoimi wielkimi, czarnymi oczami. Jego mina wyglądała jakby miał zaraz coś zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle ze strony lasu dobiega stukot kopyt. Wychodziła z niego żółta klacz z długą, różową grzywą. - Angel ... Angel gdzie jesteś?? - Próbowała krzyczeć ale wychodziło jej to jak głośne mówienie. Nagle dostrzegła ciebie w towarzystwie królika. Podbiega jak najszybciej może i zaczyna mówić: - Angel gdzieś ty był? Martwiłam się o ciebie. - Nagle spojrzała na ciebie. - Cz... czy on sprawił p... pani kłopot? - Mówiąc strasznie się jąkała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No nie wiem. Nie jestem zbyt rozrywkowa, ale mogę cię zaprowadzić do Twilight. Ona z chęcią pokaże ci okolicę. Po chwili dotarliście do domku Fluttershy. Jest do duże drzewo z nie małym wnętrzem. - Usiądź sobie przy tym stole, a ja coś upichcę i opowiesz mi jak się tu znalazłaś. - Powiedziała idąc w stronę kuchni. - Jeśli to nie problem. - dodała z mniejszą pewnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rozumiem. Ja zamieszkałam na ziemi z powodu zwierzątek. Nigdy nie umiałam dobrze latać, a te zwierzątka mnie potrzebują. Mam nadzieję, że znajdziesz takie szczęście jak ja. - Mówiąc to uśmiechnęła się niosąc tace z kanapkami, jabłkami i innymi smakołykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam jedno jabłko i szybko je pochłonęłam. Chwyciłam drugie, ale tym razem się powstrzymałam. - Ojej... Przepraszam, ale... Byłam głodna. Może... Mogłabym czasem przyjść i ci pomóc? Może się okaże, że ja też mam talent do zwierząt? Zaczęłam powoli obgryzać drugi owoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...