Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

Uśmiechnęłam się przepraszająco. - Ojej... Tak, masz rację... Ja... Eee... Czytałam o was... - za późno ugryzłam się w język. Teraz Twilight będzie cały czas dopytywać się o tą rzekomą książkę. Ale nie mogłam już z tym nic zrobić. - Po prostu... Zawsze chciałam was poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

( to moja wina. Jestem trochę zmęczony. Czytam, piszę, odpowiadam i się uczę. Nie mogę pisać długich wypowiedzi. ) Zbliżałyście się coraz bliżej. Było już widać prawię cały sad i duży domek w jego środku. Zbliżyłyście się tam i Twilight zapukała. Drzwi otworzył jej starszy brat. Był to Big Mac. - Cześć Big Mac. Jest może tam Applejack? - Nope. Jest w sadzie i zbiera jabłka. - Powiedział patrząc się na ciebie. - Dziękuje. - Odpowiedziała Twilight po czym ruszyłyście szukać Applejack. - Ale się na ciebie patrzył. - Powiedziała Twilight śmiejąc się cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( pokusa jest zbyt silna :P )

Twilight przyglądała ci się chwile, lecz prawdo podobne nie zauważyła rumieńca.

***

Ruszyłyście w głąb sadu. Po kilku minutach błądzenia znaleźliście ją. Drzemała pod drzewem mając przerwę.

- Ooo jak słodko śpi. Lecz to trochę dziwne. Nigdy nie przysypia w pracy. - Powiedziała Twilight z rozkoszą patrząc na Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...