Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

Fluttershy momentalnie się uśmiechnęła. - Muszę przedstawić cię reszcie moich przyjaciółek. Na pewno cię polubią. Pinkie Pie na pewno zrobi dla ciebie wspaniałe przyjęcie. - Fluttershy uśmiechnęła się z radości i szykowała się na wyjście. - To jak idziemy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fluttershy lekko się zaśmiała. - Mam nadzieję, że się z nimi zaprzyjaźnisz. Są bardzo miłe i lubią nowe znajomości - Powiedziała pegazica wychodząc ze swojego domku. *** Po krótkim marszu dotarłyście do biblioteki. - To jest miejska biblioteka i mieszkanie jednej z moich przyjaciółek. - Mówiąc to weszła przez drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko podbiegła do ciebie lawendowa klacz jednorożec. Pomogła ci wstać i przedstawiła się. - Witaj jestem Twilight Sparkle. Ty musisz być Marina? Miło mi cię poznać. Fluttershy od kiedy tylko weszła już zaczęła o tobie opowiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze. Ale trzymam cię za słowo. - Powiedziała podekscytowana Twilight. - Emm Twilight. Przyszliśmy tu aby cię o coś prosić. Mogłabyś oprowadzić Marine? - Oczywiście. - Powiedziała Twilight jakby miała w tym cel. - Możemy zacząć od zaraz. Jeśli masz ochotę Marina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oczywiście, ale radziłabym uważać. Mówiłaś, że jesteś tu kilka miesięcy. A ona jeszcze nie wyprawiła ci przyjęcia więc będzie trochę dziwnie. Radziłabym uważać, ale jeśli chcesz to możemy iść od razu. - Powiedziała Twilight ostrzegająco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie masz uważać na przyjęcie tylko na nią. Gdy spotyka nowego kuca odbija jej jeszcze bardziej niż zwykle. Tak samo było ze mną. - Twilight przeraziła się gdy pomyślała o zdarzeniach z tamtego dnia.

***

Idziecie przez miasto prosto w stronę Koncika Kostki Cukru. Po chwili znajdujecie się już przed nim i na chwile się zatrzymujecie.

- Gotowa?? Pamiętaj, że jak tam wjedziesz nie będzie odwrotu. - Twilight zaśmiała się i weszła do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku czuć piękny zapach wypieków. Dostrzegasz Twilight gdy rozmawia z różowym kucykiem. Ten gdy cię widzi momentalnie do ciebie podbiega i zaczyna skakać dookoła. - Ty musisz być Marina? Jesteś tutaj nowa? Musisz być nowa! Znam każdego kucyka w Ponyville!! Nie urządziłam ci jeszcze przyjęcia! Muszę się zabrać za to natychmiast. Będą balony, serpentyny, ciastka, babeczki będzie super! O nie! Musze się pośpieszyć z robieniem! - Po tych słowach Pinkie Pie pobiegła do kuchni. - I tyle ją dzisiaj widziałaś. - Powiedziała Twilight uśmiechając się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oj nie udawaj. Jeśli dowiedziałaś się o tym, że jestem uczennicą Celesti to musiałaś wiedzieć o Applejack. - Posłała ci chytry uśmiech. - Nie musisz udawać. Nie wiem z kąt nas znasz ale ufam ci. Fluttershy ci ufa więc ja ci też ufam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...