Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Przepraszam ale po tym co widziałam nie mogę pozwolić ci się przemęczać - Applejack wstawiła ostatnie kilka koszyków na wózek i chwyciła sznurek przywiązany do niego po czym zaczęła ciągnąć - To jak pomożesz mi? - zapytała po przejściu kilku kroków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie tak szybko cukiereczku. Musimy sobie coś wyjaśnić - powiedziała podchodząc do ciebie - Tydzień temu gdy wyszłaś do Twilight zapomniałam ci dać jabłek dla niej i poszłam za tobą. Gdy byłam pod jej domem już miałam wejść, lecz usłyszałam, że nie jesteś z tego świata. Nie powinno mnie to interesować i z góry przepraszam za związanie ale boje się teraz. Nie wiem kim lub czym możesz być. Nie wyglądasz na kogoś złego i dobrze o tym wiem. Jesteś tu już około 2 tygodnie, lecz nigdy tak o tym nie myślałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja... Tak, nie jestem z tego świata... Ale naprawdę nie mam złych zamiarów. Wyjaśnię ci wszystko, ale... Nie chcę się powtarzać, więc powiem wam wszystkim razem. Chciałam wam powiedzieć zaraz następnego dnia, ale ten wypadek... Rozwiąż mnie, obiecuję, że powiem tyle, ile mogę. Poza tym... Gdyby było coś niepokojącego, to Twilight by o tym powiedziała, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...