Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Byłem wściekły. Nadal nie wiedziałem czy to jest Somada. Oczy powiedziałyby mi więcej niż bym chciał. A to tylko dlatego że pamiętam co mi powiedział Veritas kiedy po raz pierwszy go spotkałem. *retrospekcja* -Nie. Błogosłąwieństwa nie można zdjąć kiedy się chce. Jedynym sposobem jest śmierć. Oczy błogosławionego wracają wtedy do swojego pierwotnego koloru. *powrót* Gdyby były innego koloru niż turkusowe wiedziałbym że to nie Somada, nawet gdyby były ślepe wiedziałbym że to iluzja. Nadal miałem nadzieję... lecz ona prawie już umierała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na końcu każdy z nas będzie mógł zobaczyć osobę, która nas opuściła. Pożegnajcie ją z należytym szacunkiem. - Księżniczka Celestia zabrała trumnę, i zaniosła do krypty. Po chwili wyszła. - Proszę wchodzić samemu. Byłeś pierwszy w kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W myślach aż sobie mówiłem "Nie... nie nie nie nie nie! To nie może być prawda! Po prostu nie może!" lecz wiedziałem że niestety to bardzo gorzka prawda. Zacząłem płakać, łzy leciały ze mnie niczym z wodospadu. W końcu ucałowałem jej czoło, zamknąłem trumnę i wyszedłem z krypty w zakrytym kapturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...