Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wstałem i podeszłem do jednego z jabłoni. Widziałem jak Applejack zbijała je z drzewa. Postanowiłem spróbować je zbić ale w inny sposób. Wziąłem mały rozpęd na drzewo przez co biegłem przez chwilę po głównej korze. Kiedy byłem obok jednej z gałęzi uderzyłem w nią po czym wylądowałem z saltem na ziemi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakałeś z drzewa na drzewo. Bez używania skrzydeł było ci trudniej, lecz i tak dawałeś sobie radę. Po jakimś czasie dotarłeś do miejsca, w którym ostatnio ją widziałeś. Leżała tam oparta o drzewo. Jej kapelusz zasłaniał jej oczy, a mina nie była radosna jak zazwyczaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A wiesz dlaczego ja nie chce byś tego zrobiła? Bo nie chce byś była taka jak ja. Ja jestem pełny wojny, jedyne co mogę to walczyć, nie czuję spokoju wszędzie czuję zagrożenie, nie widzę radości jedynie śmierć oraz obrazy tych których zawiodłem... rodziców... Hammera... Somadę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie jest łatwo zapomnieć co wtedy zrobiłam. Z rządzą krwi w oczach zabiłam ponad 20 uzbrojonych kucy. Szatkowałam ich nie ważne czy chcieli mnie zabić czy błagali o litość. Nie okazałam jej im - Applejack sięgnęła do małej torby którą miała przy sobie i wyciągnęła z niej mały woreczek. - Tylko zobacz to - powiedziała podając ci sakwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Twoją rządzę krwi można jeszcze powstrzymać. Mnie już całkowicie pochłonęła, ty możesz jeszcze się z niej wydostać, ale dla mnie jest już za późno. Lata walki już dawno mnie pochłonęły. Z małą obawą zobaczyłem co jest w sakiewce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westchnąłem po czy popatrzyłem na AJ -Liczenie ofiar... zdradzić ci ile ja mam? W kryjówce łowców w moim pokoju jest ściana na której 1 kreska oznacza 1 ofiarę... dziś ta ściana jest cała w kreskach ok. 1000 kresek. Musisz się odizolować od walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wiem o tym ale musisz się od tego uwolnić. Nawet nie wiesz jak bardzo może pochłonąć. Na zlecenie Veritasa nawet bez skruchy zabijałem dzieci. Do dziś nie mogę sobie tego wybaczyć. Częściowo utratę skrzydła i oka uznaję za swoją karę za zabójstwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Lecz w odróżnieniu ode mnie nie musisz robić tego na rozkaz lecz kiedy zajdzie taka potrzeba. Żołnierz musi na rozkaz, wolny mieszkaniec kiedy nadejdzie taka konieczność. Ty możesz jeszcze zdecydować kim chcesz być normalnym kucykiem czy maszyną do zabijania. Dla mnie jest już za późno. Czasami pojawia się chęć przestania nim być ale niestety. Ostatnią szansę odrzuciłem już dawno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...