Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Usiadłem sobie i oddychałem świeżym powietrzem. Dobrze było czuć spokój. Po chwili wyciągnąłem czaszkę Veritasa. -I co Veritasie? Nie sądziłeś że tak się to zakończy? Twoja śmierć spłoszyła twoich sługusów, twoje oczy spaliłem w kominku, a twoja czaszka i róg są w moim posiadaniu. Popełniłeś jeden błąd. Nie doceniałeś mnie. Zrobiłeś ten błąd wtedy kiedy kazałeś swoim sługusom tylko mnie okaleczyć. To był błąd który kosztował cie życiem. Twoja śmierć jest moim nowym początkiem Schowałem czaszkę Veritasa po czym udałem się w stronę domu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałeś się do domu rozmyślając co będzie dalej. Wiedziałeś, że to dzięki Applejack on cię nie zabił, lecz nie dla ciebie było spokojne życie. *** Po chwili dotarłeś do domku. Dzień dopiero się zaczynał, a ty byłeś pełen energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłem oczy i zacząłem wspominać Somadę. Widziałem jej uśmiech, widziałem jej postać w świetle księżyca, widziałem jak na mnie patrzyła swoimi oczami. Było widać że nadal nie pogodziłem się z jej stratą. Postanowiłem tak jeszczę postać nadal wspominając Somadę i Hammera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...