Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wierz mi, że gdyby było tam więcej tych strażników to bym o tobie nie pomyślała. Ty byś już nie żył, a ja byłabym psychopatką. To jest tylko i wyłącznie twoje szczęście, a nie mój czyn. Pogódź się z tym, że jestem do niczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To była trudna decyzja tak samo jak moja z wydłubaniem sobie oka.Tyle że moja była całkiem bez sensu. Poza tym nie miałaś szans im pomóc. Po spotkaniu z tymi "paroma" oprychami miałaś poranione całe ciało. Gdybyś postanowiła iść dalej po nich mogłabyś skończyć w podobnym miejscu co Somada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Utrata oka to była moja decyzja nie twoja. Do Veritasa przybyłaś najszybciej jak mogłaś. Lepiej stracić skrzydło niż życie. Zdradzę ci coś: Czy chcesz odejść od przyjaciół od rodziny i od wszystkiego co kochasz tylko dlatego że uważasz że jesteś do niczego? Ja przyłączyłem się do Veritasa tylko dlatego że nie miałem nikogo ty masz więcej niż sądzisz. Zastanów się nad moimi słowami. A teraz mi wybacz ale muszę gdzieś pójść. Być może wrócę wieczorem Po chwili poszłem nad staw który znajdował się niedaleko lasu Everfree

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...