Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Spróbujmy najpierw pogadać z Hammerem. Może on coś powie ciekawego na jej temat. Długo już z nią rozmawia więc musiał się czegoś dowiedzieć. Zaprowadź go do sali treningowej. Ja już tam będę na was czekać. - Powiedziała Somada idąc w stronę sali treningowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Już jesteśmy Somado- powiedziałem do niej kiedy weszliśmy do sali treningowej. Nie wiem dlaczego naszła mnie chęć by strzelić parę razy w tarcze. Wyjąłem kusze i strzeliłem z niej 5 razy w stronę tarczy strzelniczej czekając na początek rozmowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A więc co chcecie?? Musze się zająć naszym gościem. - Powiedział Hammer odwracając się w stronę zamykających się drzwi. - Zapasy się kończą. Wystarczy na 1 góra 2 dni. Ona będzie tylko kolejna do wykarmienia, a farma nie nadąża. Nie możemy opuścić bazy więc musimy coś wykombinować. - Tak zawsze jest. Dużo gadałem z nią o ich zadaniach, kryjówkach itp. I wiecie co? Oni mają wolność poruszania się. Mogą chodzić do swoich rodzin i nie są zmuszani do mieszkania w zapadłej dziurze. Dopiero teraz myślę, że ona miała racje co do Vertisa. On nas tu trzyma siłą. Każda zdrada lub samowolne opuszczenie bazy kończy się dla nas źle. Chcecie tego? Może to właśnie on jest tyranem? Więzi swojego brata i nie pozwala nam wyjść, aby nie poznać prawdy o nim. - Hammer mówił tonem gniewnym. Tonem, którym nigdy się do was nie zwracał. - I zdecydowałem odejść. Dołączyć do armii jego brata. Jesteście ze mną czy przeciw mnie? < Ale się rozpisałem :D >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Hammer powiedział że zamierza opuścić Łowców poczułem wielki gniew. Pierwszym wyładowaniem złości było szaleńcza salwa pocisków jaką wystrzeliłem w tarczę dopóki nie skończyła mi się amunicja. Odwróciłem się do Hammera. -Oszalałeś? Co ty sobie myślisz? Czy ta klacz całkowicie namąciła ci w głowie? Wiesz czemu nie wychodzimy? Mamy być duchami! Nikt nie może o nas wiedzieć! Mamy być w ukryciu! Poza tym zapomniałeś o jednym ważnym punkcie twojego zamiaru. SŁUŻBA JAKO ŁOWCA TO SŁUŻBA NA WIEKI!- Ostatnie wykrzyczałem na całe gardło po czym wziąłem duży topór który leżał obok i z całej siły i precyzji rzuciłem nim w najbliższego manekina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mamy być duchami aby się nie dowiedzieć prawdy. Sam w to nie wierzyłem ale to się trzyma kupy. - Powiedział Hammer spokojnym głosem. - Nie obraź się ale ja wieże Hammerowi. Wszystko co powiedział on i ta klacz ma sens. Dlaczego mamy się nie ujawniać? Może chce zataić prawdę by obalić Celestie. Ja nie sądziłam, że to kiedyś powiem ale opuszczam łowców również. - Powiedziała pewnym siebie głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A więc zdecydowaliście. Wy wybraliście swoją drogę ja wybiorę swoją. Łowcy przestali istnieć, został tylko jeden łowca- po tych słowach wyszedłem z sali treningowej, poszedłem do klaczy która leżała na kanapie- Masz szczęście że to Hammer cie znalazł. Gdybym ja cie znalazł to skończyłabyś z bełtem w głowie.- szybko poszłem do swojego pokoju zanim ta zdarzyła coś powiedzieć. Zacząłem się pakować. Do swoich juk spakowałem amunicje i część mojej prywatnej żywności. Ubrałem na siebie płaszcz, schowałem pod nim proce i kusze jednokopytne a na plecy nałożyłem kołczan i łuk, wyszedłem z pokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nadal byłem, jestem i będę łowcą. Ale nie mam zamiaru zostawać tutaj. Samotność doprowadziłaby mnie do szaleństwa. Ostatni łowca będzie wędrowcem- po skończeniu zdania podeszłem do kryształowej kuli i schowałem ją do juki pod płaszczem- To już wam się nie przyda. Szkoda że tak to wyszło- powiedziałem do Somady z lekkim smutkiem po czym otworzyłem drzwi wyjściowe. Byłem gotowy znowu być sam, tak jak było zanim dołączyłem do łowców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ja też mam taką nadzieje. Gdybym musiał walczyć z tobą wiedz że byłaby to najgorsza rzecz w całym moim życiu-przekroczyłem próg drzwi- Mam nadzieje że się nie przyłączysz do nich... że chociaż pozostaniesz neutralna. Zawsze się mówi że trawa wydaje się bardziej zielona tam gdzie nas nie ma. To smutne- odwróciłem się do Somady- Co powiesz na pożegnalny pocałunek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Może kiedyś. Najpierw muszę coś zrobić. Muszę poznać prawdę. Całą prawdę o Veritasie. Chce wiedzieć kto nas okłamał. Czy okłamał nas nasz mistrz czy okłamała nas ta klacz. Ale obiecuje ci że do ciebie wrócę- po tych słowach pocałowałem ją w policzek i odsunołem się od niej- Mam nadzieje że podczas tej wędrówki nie spotkam Hammera. Nie chciałbym z nim walczyć. Żegnaj Somado. Do zobaczenia w snach. Pamiętaj... wrócę do ciebie. Przysięgam na Celestię i Lunę- odwróciłem się i odszedłem. Nie było tego widać ale łzy lały się ze mnie jak nie wiem co. Udałem się w stronę Lasu Everfree

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Takie pytanie. Chcesz abym umieścił mane 6 i inne kuce?? >

Somada zaczęła obficie płakać. Wyszedłeś jakąś minute temu, a już za tobą tęskniła.

***

Po kilku kucykokilometrach dotarłeś do lasu Everfree. Zbliżała się noc więc możliwość zaatakowanie ciebie przez jakiegoś potwora wzrastała. Nie przejąłeś się jednak tym i ruszyłeś w głąb lasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że wejście w nocy do lasu Everfree to samobójstwo ale nie bałem się. Wspiąłem się na drzewo by mieć pewność że nic mnie nie zaatakuje, musiałem odpocząć. Kiedy byłem już na drzewie wyjąłem z juki kulę i postanowiłem spróbować się porozumieć z Veritasem -Mistrzu Veritasie... wiem że mnie słyszysz. Błagam odpowiedz na wezwanie swojego oddanego sługi. Porozmawiaj ze mną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Na wszystkie strzały jakie wystrzeliłem! Mistrzu Veritasie odezwij się do mnie, błagam! Wiem dobrze że mnie słyszysz. Odezwij się do mnie bym nie stracił wiary w ciebie! Spraw bym nie stracił wiary w twoje ideały. Błagam cię Veritasie odezwij się do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...