Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

Wędrowałeś tak dobrą godzinę i nie spotkałeś niczego nie zwykłego. Nocą było trudno odnaleźć drogę i zrobić cokolwiek. Dotarłeś jednak na drugą stronę tego Lasu, gdzie było miasteczko. Jednak od niego dzielił cię ogrodzenie oraz kolejny las, a raczej sad pełen jabłoni. Nie zostało ci nic innego niż tylko przez niego przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Westchnołem kiedy zobaczyłem że ponownie muszę przechodzić przez drzewa. Na wszelki wypadek sprawdziłem swój płaszcz. To nadal był płaszcz Łowców, był wytrzymały, ciepły i wykonany z bardzo rzadkiego materiału. Pozostało mi więc tylko przejść przez ten sad. Łuk dałem na plecy, przekroczyłem ogrodzenie i poszłem dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ona zawsze tyle pracowała. Zawsze późno wraca z sadu. Kocha tą prace i całą farmę, lecz pracuje za dużo. Ostrzegam ją, że musi więcej odpoczywać, ale nigdy mnie nie słucha. - Powiedziała klaczka uspokajając się. - Jeśli chce pan może tu zostać. Pomógł pan mojej siostrze, więc również zasługujesz na odpoczynek. - Powiedziała młoda klacz. - Ja poczekam aż się obudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zajmuje się mną siostra, starszy brat i babcia. Brat i babcia wyjechali do Manehatanu ( nie wiem czy dobrze napisałem.) w interesach i jest ze mną Applejack. - Wskazuje kopytkiem na omdlałą siostrę. - Bardzo panu dziękuje, że przyniósł ją tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A tak- wyjąłem z plecaka 2 jabłka i nałożyłem je na proce które miałem pod płaszczem. Szybko wystrzeliłem z procy by owoce poleciały w górę. Nie patrząc nawet gdzie znajdują się owoce strzeliłem w obu swoich kusz jednokopytnych. Bełty przebiły jabłka i wisiały teraz na suficie- Nieźle co nie?- powiedziałem z lekkim uśmiechem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...