Skocz do zawartości

Zapisy do Koszmarka


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jeśli o świat to zostanę przy naszej starej Equestrii. Sorka.:)

1. Imię: Solar Sky

2. Rodzaj kucyka: Pegaz

3. Wiek: 15

4. Cutie Mark: Tęcza na której jest kartka na której są wymalowane wąsy pędzlem:rd8:

5. Płeć: Klacz

6. Wygląd: Ma jasno niebieskie oczy, ciemny blond grzywę i ogon, ma zawsze potargane włosy (choć zdarzają się wypadki że ma prostą grzywę), a całe jej ciało jest pokryte jasno niebieskim futerkiem.

7.Talent: Jest to wytrwałość w tworzeniu czegoś (można powiedzieć też jest kreatywność).

8.Charakter: Jej charakter jest dość jak dla jej rodziców dziwny. Lubi dziecinne rzeczy. Potrafi z byle czego stworzyć coś co pomoże nawet i w trudnych sytłacjach bez wyjścia. Często staje się nerwowa z błachego powodu. Bardzo lubi jeść. :D Lubi podejmować wyznania, zazwyczaj niczego nie odmawia. Nie umie się zdecydować. Jest zadziorna i niezależna.

10.Historia: Urodziła się jako najmłodsza klacz w rodzinie. Nienawidzi swojego brata, uważa go za śmiertelnego wroga.Jej Matka chce z niej zrobić modelkę, ubiera ją w przeróżne stroje. Z ojcem miała najlepsze relacje. Z rodzicami niestety się nie widywała, bo byli wciąż zapracowani, nie mieli czasu na nią. A kiedy jej starszy brat poszedł do koledzu(nie wiem jak to się piszę) To zrobiła straszną zadymę.(Wcześniej skarżyła na swojego brata, tym razem wyżaliła się obcym kucykom o swoich rodzicach) Miała z tego powodu radochę, bo przez jakiś czas się ją zajmowali.:D I tak było. Później wszystko wróciło do pierwotnego stanu.:rd6:

11.Cel: Stać się najlepszym w całej Equestrii. Pomaganie ludziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię: Black Mercy 2. Rodzaj kucyka:Jednorożec 3. Wiek:16 4. Płeć:ogier 5. Strona: Jedi 6. Broń: fioletowy miecz świetlny 7. Pojazd: Myśliwiec Aurek ( http://www.sluisvan.net/resources/ships_pic/aurek_starfighter.gif ) 8. Cutie Mark:Krótkie cięcie jak mieczem świetlnym po metalu. 9. Wygląd:jednorożec z długim rogiem. Brązowy kolor sierści i czarny oczu. Włosy w całkowitym nieładzie, codziennie inna fryzura(raczej po każdym śnie), średniej długości, ciemnoczerwone. 10. Charakter Nieśmiały, choć po zaprzyjaźnieniu się otwiera się na rozmowy. Nie szuka zwady i stara się rozwiązywać konflikty bez walki, a jeśli walczy to nie uszkadza przeciwnika. Uparty jeśli chce coś osiągnąć. 11. Historia Został on oddany przez swoich rodziców, zwolenników sith-ów, gdy był jeszcze niemowlęciem, po tym jak mistrz, którego imienia już nie pamiętał, wykrył w nim wielką moc. Uczył on go przez 12 lat. Black Mercy nienawidzi tych 12 lat, lecz wie, że dały mu one umiejętności do walki z sithami. W wieku 15 lat mistrz pozwolił mu się wykazać i razem z nim chciał zgładzić bunt niewolników na planecie sithów. Jednak cierpienie jakie widział u niewolników obudziły w nim kogoś, kto chciał chronić każdego przed złem. Wtedy też sprzeciwił się mistrzowi ,przez co mistrz chciał go zabić. Wtedy też po raz pierwszy, i narazie jako ostatni, skrzyżował miecz przeciwko innemu sithowi. Walka była nierówna:Mercy umiał walczyć o wiele lepiej od swojego mistrza, lecz ciosy jakie zadawał były płytkie, tak jakby nie chciał go zabić. Po wielu minutach walki jego mistrz poddał się przez ból, jaki wywoływały rany od miecza Black Mercy'ego. Niedługo po tym przyleciały siły Republiki Przyjaźni. Potrzebowano miesiąca by zeznania świadków walki wypuściły go z aresztu Republiki, lecz odrazu po tym Jedi przyjeli go do zakonu. Wtedy też zauważył że jego czarna grzywa przybrała czerwonawy odcień, co uznał za przejście z ciemności w światło. Jego wiedza na temat mocy Sithów pozwoliła mu pomóc przy pracy nad obroną przed sithami(przy testowaniu rozwiązań). Zmienił także miecz z czerwonego sithów na fioletowy jedi. Uznał ,że dobrze to pokazuje fakt przejścia na stronę dobra, bez wyrzekania się przeszłości. 12. Cel: Zamknąć za kratkami jak najwięcej sithów oraz uwolnić wszystkich niewolników w wszechświecie. Oraz odnaleźć swych rodziców i uświadomić im jak źli są Sithowie. Edytowałem , choć przeszukałem ścianę tekstu i nic takiego nie znalazłem. Ale to Ty jesteś Mistrzynią Gry, więc muszę się Ciebie słuchać. Zmieniłem pojazd na coś z hipernapędem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pinkie2: Kolejna nie-Equestia! Horse Wars! :pinkie2: W nowym roku wprowadzę event-multisesję (tak jak przygoda z Luną)!!! Nie wiedziałam, że tak dużo osób się do mnie zapisze! :pinkie2: Teraz tylko ogarnąć, wysłać listy i zbankrutować (tyle kopert, znaczków, muffinów, to wszystko kosztuje :P).
Edit: PiekielneCiastko, trochę tylko nie wiem, co to za pojazd... mógłbyś dodać jakiś opis? (czy to statek, śmigacz, itp.) PS. Jestem zażartą fanką Wojen klonów. Koloru miecza nie można zmienić na dowolny. Sithowie używają tylko innych kryształów niż Jedi. Republiki dają różne kolory (niebieski, zielony, żółty, fioletoworóżowy), a Separatystów dają większą potęgę miecza (czy jakoś tak) i dają tylko czerwone.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię: Nocturne 2. Rodzaj kucyka: Pegaz 3. Wiek: 15 4. Płeć: Klacz 5. Strona: Mroczna Jedi (Sith) 6. Broń: Żółty, dwustronny miecz świetlny 7. Pojazd: T-65 X-wing (klasycznie) 8. Cutie Mark: biała kula z jasnoniebieskim zawijasem, otoczona granatową aureolą 9. Wygląd: Granatowa sierść, żółte oczy. Pierzaste, czarne, duże skrzydła, w świetle skrzą się (miejscami) na niebiesko. Czarna, długa, rozwiana grzywa, ogon czarny. Klacz jest niskiego wzrostu. Nosi czarny płaszcz z kapturem. 10. Charakter: Jest ostrożna, inteligentna, nieufna, stara się kryć swoje emocje. Jest zawzięta, potrafi dużo poświęcić dla celu. Chęć przetrwania przedkłada ponad lojalność zakonowi, ma wiele własnych planów, których nikomu nie ujawnia. Zawsze dotrzymuje swoich obietnic, zwłaszcza mściwych. Mimo iż jest Sithem, w stosunku do nieznajomych jest zwykle neutralna (oprócz Jedi, i dopóki ktoś jej nie zajdzie za skórę). Potrafi wywinąć się z większości groźnych sytuacji, jest bezwzględna. 11. Historia: Pochodzi z planety Naboo, podczas Inwazji miała pięć lat. Jej rodzina ewakuowała się na inną planetę, jednak statek został zestrzelony. Nocturne przeżyła tylko dzięki ujawnieniu się jej mocy. Znalazła się na bagnach Naboo, gdzie odnalazła ją mistrzyni - mroczna Jedi, która wyczuwając w niej moc, zdecydowała się ją szkolić. Po dziesięciu latach szkolenia mentorka Nocturne została podstępnie zamordowana przez jednego z Jedi. Ponieważ nie wyznawały one Zasady Dwóch, a więź między nimi była niespotykanie silna, klacz znienawidziła Zakon Jedi i zdecydowała, że pomści mistrzynię. Po kilku miesiącach poznała tożsamość zabójcy, następnie poleciała na planetę Dagobah, wiedząc że tam przebywa jej wróg. Pomściła mentorkę zabijając rycerza Jedi, sama jednak poniosła dotkliwe rany, które jednak nie zatrzymały jej przed odlotem z Dagobah. Po powrocie do zdrowia udała się na planetę odebraną Sithom, na której wybuchł bunt niewolników. Potajemnie załatwia na niej sprawy zakonu i poluje na Jedi. Chcąc sprawić wrażenie neutralnej, ukryła stary miecz i skonstruowała nowy, o żółtym ostrzu.. Ma wielu informatorów na różnych planetach, lubi kontrolować sytuacje w których się znajduje. 12: Cel: Znacznie pomniejszyć ilość Jedi, potajemnie budować potęgę Sithów, powiększać swoja wiedzę o sztukach i wynalazkach zakonu Sithów, rosnąć w siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jedi nie zmieniają strony. 2. Mogłaś napisać, że zmieniłaś kryształ na jedi i wyszedł żółty kolor. 3. Mi chodziło, że może zmieniać kolor, ale tylko sithowie mają dwustronne, jeśli w ogóle mają. Neutralni nie mają miecza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałam ochotę na coś w tym klimacie, życie mi uratowałaś. <3

1. Imię: Lilly Bow.

2. Rodzaj kucyka: Jednorożec.

3. Płeć: Klacz.

4. Cutie Mark: Liliowa kokarda.

5. Wygląd: Klik!

6. Wstrząsające przeżycie z dzieciństwa: Pobicie na śmierć starszego brata na jej oczach przez grupkę pegazów.

7. Przykładowy wygląd i symbolika jednego z potworów: Kuc o białym umaszczeniu. Oczy czarne, puste. Krwiopodobne coś wyciekające z owych patrzydeł. Szyderczy uśmiech na pół twarzy. Ogromne skrzydła ogołocone z piór i poobwijane bandażami, gdzieniegdzie ślady krwi. Straszydło to reprezentuje ową grupkę pegazów, która zabiła jej brata. Szyderczy uśmiech to zadowolenie z cierpienia innych, z mordu. Puste oczy przedstawiają brak uczuć, natomiast ogromne skrzydła pokazują jakby wielkość nad innymi, uczucie bycia lepszym niż reszta kucyków.

( Mogę narysować potworka, jeśli szanowna MG sobie tego życzy. c:)

8. Największy lęk: Pegazy. Boi się ich wszystkich, nie podchodzi, nie nawiązuje żadnego kontaktu.

9. Towarzysz: Pinkie Pie i możliwie Rarity.

10. Zwierzak: Brak.

11. Miejsce zamieszkania: Ponyville, butik Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chcę się kłócić' date=' ale... czy wiesz coś o przyszłości Luke'a Skywalkera po wydarzeniach z filmu?[/quote']

Tak, wiem, ale o ANAKINIE mówisz, a to duża różnica. Nie chcę tu wykładów robić, ale to on pod wpływem strachu o Padme zmienił stronę. Luke był jego synem. To ANAKIN był Darthem Vaderem, nie Luke. Jedi nie zmieniają strony ot tak dla kaprysu.

Aria-zone, (fajny avatar :pinkie2:) specjalnie dałam ten świat, ponieważ niedawno przeczytałam 2 (chwała Deveelowi!)

Jeśli chcesz, narysuj tego stwora. Postaram się ogarnąć czas i założyć sesję. Na Wielkanoc dołożę kolejny świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...