Skocz do zawartości

Zapisy do Koszmarka


Nightmare

Recommended Posts

Uh... Czuję się trochę skrępowany, bo to moje pierwsze zgłoszenie do oficjalnego MG i boję się, że nie zostanie przyjęte... Nevermind, czas pisać.

Świat: PokePony

1. Imię: Lightning Ball

2. Rodzaj kucyka: Kuc ziemski

3. Wiek: 17 lat

4. Płeć: Męska

5. Pokemon: Chciałem Magikarpa, ale byłby zbyt OP (:ming:), więc niech będzie Gengar.

6. Cutie Mark: Dwa pioruny przecinające się ze sobą, pośrodku których znajduje się Pokéball.

7. Wygląd: Niebieska sierść i krótkie, zielone włosy. Postura jak u kuca ziemnego.

8. Charakter: Jest nieufny, a zdenerwowany może być nieprzewidywalny. Jednakże dla swojej przyjaciółki, czerwonej jednorożki Violet (fioletowe włosy, stąd Violet, nie Red) Poison jest oddany i pomocny. Zresztą... Gdyby ktoś inny również przełamał lód w jego sercu, też byłby dla niego taki.

9. Historia: Lightning urodził się w małym, aczkolwiek bogatym księstwie, sąsiadującym z Equestrią, a zwącym się Ponyaco. Pochodził z rodziny królewskiej i był przygotowywany do objęcia tronu po swoim ojcu, Richie XXXVI. Sam Lightning nazywał się kiedyś Riskie Player, lecz po uczieczce z kraju je zmienił... Dlaczego uciekł? W wieku 14 lat odkrył swoje powołanie, gdy przechadzając się po obrzeżach miasta-państwa znalazł rannego Gengara. Jeszcze strasznie młodego, nie trenowanego. Na czarnym rynku szybko znalazł Ultra-Balla, w którym znaleziony Gengar sobie "pomieszkiwał". Co tydzień, w sobotę, Riskie wyrywał się z pałacu by trenować Pokémona. Po ok. roku królewska pokojówka odkryła sekret księcia i nie omieszkała powiedzieć o nim królewskiej parze... W konswkwencji tego, młody książe uciekł z kraju. W tym miejscu trzeba wspomnieć o tym, iż w Ponyaco posiadanie (a co dopiero trenowanie) Pokémonów było surowo zakazane. Tak oto Riskie stał się Lightningiem i zamieszkał w Fillydelphii, gdzie (na jednym z turniei) poznał Violet. Zaintrygowało go w niej to, że... Okazała się od niego lepsza. Od tamtej pory Lightning zajął się wprowadzaniem młodych Pokémonów niedoświadczonych trenerów w strukturę walk. Dzisiaj jednakże doszedł do niego list od Mistrzyni Ligi Pokémon, panny Dash Ketchum z zaproszeniem na Turniej Największych, w którym 16 największych Pokémonów 16 najbogatszych krai świata, takich jak Saddle Arabia, Equestria, Ponyaco czy Kraina Zebr, zmierzy się ze sobą w pojedynku Pokémonów. Lightning musi przemierzyć całą Equestrię, łapiąc i trenując Pokémony do swojej drużyny, by dojść do Królestwa Gryfów, w którym turniej się odbędzie...

10. Cel: Dojść do Królestwa Gryfów i zwyciężyć w Turnieju Największych.

11. Tagi: [shipping], [crossover], [adventure]

Od autora: 99% mojej wiedzy o Pokémonach czerpię z gry "Pokémon: Fire Red", więc znam z 200 poków, wszystkie ich rodzaje, więc jakby co, mogę się czegoś nauczyć. Trochę się rozpisałem, mam nadzieję, że ci to nie przeszkadza. Jeśli nie chcesz, to oczywiście nie musisz mnie przyjąć :P

Życzę miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1. Imię: Lightning Ball

Poison jest oddany i pomocny

To jak on się nazywa?

16 największych Pokémonów 16 najbogatszych krai świata' date=' takich jak Saddle Arabia, Equestria, Ponyaco[/quote']

Pisałeś wcześniej, że w Ponyaco trenowanie jest zabronione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywa się Lightning Ball, a jest oddany i pomocny w stosunku do Violet Poison. Między "Violet" i "Poison" wstawiłem nawias, by nikt się nie doczepił, że popełniłem błąd logiczny... A co do tego, że w Ponyaco jest to nielegalne - bo jest. Ale to nie problem wyszukać trenera z Ponyaco poza granicami kraju - przecież jest nim właśnie Lightning.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Typ : ???

Swiat: 2 wojna swiatowa + Equestria
Imie: Snow Tunder
Rasa: pegaz
Plec: klacz
Wiek: 17 lat
Wyglad: avatar
Charakter: w sygnaturze link
Historia : w sygnaturze link
Cel: chce obronic ojczyzne od napadajacych
Bron: shot gun, kalasznikow, pistolet
CM: chmura sniezna z piorunami
Zdlnosc specjalna: Jest wytrzymala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...