Skocz do zawartości

"Pustkowia Equestrii" Niklas


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Czy ja wiem... nie bardziej niż ktokolwiek, kto łazi na Pustkowia... - stwierdziłem. - Po prostu... ponosi mnie czasem, jak czegoś szukam... i potem jestem otoczony ghulami, które się wzięły nie wiadomo skąd, no i muszę wiać... Niby jestem bardzo użyteczny w grupie, ale... jakoś po tych samotnych przygodach mi zrobili czarny PR i ostatnimi czasy to nikt nawet mnie nie chciał brać... Heh, dlatego między innymi się zgodziłem aż tak poświęcić... dla dobra nauki... Bo potrzeba mi kapsli, by znaleźć to, czego szukam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trochę tak. Mój pra-pra-pra-pra-pra i tak dalej dziadek eskortował go. Miał ładunek, który miał odeprzeć megaczary, lecz zniknął w drodzę z Manehatanu do Ponyville. Podobno został napadnięty przez Zebry, które nie chciały dopuścić do uaktywnienia bariery nad Equestrią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Z pewnością - odparłem, mimo że nie wierzyłem w taką ewentualność. W końcu podróże w czasie były niemożliwe... inaczej ktoś już dawno by to zrobił... - No ale, użyteczny czy nie, chcę dopaść ten pociąg... To mój taki wielki cel...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No dobrze. Przygotuje ci tylko jakieś posłanie - klacz ruszyła w stronę schodów, która prowadziła do części mieszkalnej. *** Moira wróciła po pewnym czasie. - Dobra coś ci tam przygotowałam. Nie obiecuje, że będzie to wygodne, lecz zawsze coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...