Skocz do zawartości

"Pustkowia Equestrii" Niklas


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wizio, powróć do linku z dialogami! Bo znowu zaczynasz je pisać niepoprawnie! http://www.piszmy.pl/zasady-pisania-dialogow-o-dialogach/Chapter.html - o ten! *** Zmierzyłem go wzrokiem. - Nagle wyjechał i znów wymagacie pozwoleń od niego... Czysta złośliwość! - stwierdziłem. - Ale dobra tam, nie potrzebuję tego aż tak bardzo. Odwróciłem się i zacząłem iść ku wyjściu z ratusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłeś z ratusza i miałeś ruszać w dalszą drogę. Nagle bramy otworzyły się i weszło kilka kucy. Było to kilku strażników razem z dobrze znanym ci kucem. Udali się w stronę ratusza i natrafili na ciebie. - Witaj Lemon. Dobrze, że wróciłeś musimy pogadać - powiedział zatrzymując się przed tobą. - A wy możecie już się rozejść - rozkazał strażnikom, którzy po chwili się rozeszli. - Chodź do mojego biura - minął cię i udał się do budynku, z którego nie dawno wyszedłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niedawno" piszemy razem xd No, i teraz dialogi wyglądają lepiej xd *** Cóż, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, ale... skoro tak to nie pozostało mi nic innego, jak zawrócić i jeszcze raz wejść do ratusza, ruszając za rozmówcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wciąż śledzę losy tego pociągu z Central - odparłem. - Ale teraz się przynajmniej dowiedziałem, że wszyscy szukali go w złym miejscu. Nie dość, że dojechał do Starej Appleloosy, minął też Nową i ruszył dalej w stronę Manehatten. Ditzy mi o tym powiedziała... Chciałem to jeszcze dodatkowo sprawdzić w archiwach, ale twoi podwładni dobitnie mi przypomnieli, że mam sobie iść w cholerę... Więc postanowiłem ruszyć dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłem się przed moment. Ktoś normalny pewnie popukałby się w głowę i uciekł czym prędzej z miasta. Ale ja zdecydowanie nie uchodziłem za kogoś normalnego. Spojrzałem na kuca. - A w zamian przestajecie się mnie czepiać, jak wchodzę do miasta? - spytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...