Skocz do zawartości

"Pustkowia Equestrii" Niklas


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 226
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pomieszczenie nie było duże, lecz po brzegi wypełnione różnorakim sprzętem. - Dobra przejdźmy do rzeczy. Mam zamiar zrobić książkę o przetrwaniu, w której opisze zasady przetrwania na pustkowiach. Potrzebuje jednak do tego osoby, która pomoże mi opisać w niej dokładnie wszystko. Za każde zadanie dostaniesz kapsle oraz zniżkę na sprzęt. Co ty na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem pewno by padło: "ups, gdzie one są?!". Niemniej jednak, oferowała sporo - tyle samo, co gość, który chciał wysadzić całe miasto... W sumie... byłem już raz napromieniowany i zdecydowanie nie było to uczucie, które chciałbym powtórzyć. Ale... nie otrzymywałem ostatnimi czasy żadnych zleceń na znalezienie czegokolwiek, a zgromadzoną do tej pory kasę przeznaczyłem na sprzęt potrzebny, by spokojnie przemierzać Equestrię w poszukiwaniu pociągu... Westchnąłem. - Dobra, niech będzie... - mruknąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepewnie wyszedłem z pomieszczenia, kierując się w stronę centrum. Cóż... nie uśmiechało mi się ponowne napromieniowanie, tym razem na własne życzenie, ale... to mógł być łatwy zarobek. Poza tym, musiałem zdobyć sporo kasy, by móc odnaleźć zaginiony pociąg. Wystarczyło tylko trochę się przemęczyć... Pomyślałem też, że może przy okazji uda się wykonać to zadanie od pożal-się-Celestio szeryfa. W sumie, nawet jeśli nic za nie nie otrzymam, zawsze poćwiczę swoje umiejętności w hackowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już zdecydowanie wiedziałem, że nie była to robota za 200 kapsli, za rozbrajanie takich ładunków zdecydowanie należało się dużo więcej... Cofnąłem się więc do wody. I... z dużymi oporami, pociągnąłem łyka z tej kałuży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy doszedłeś i wszedłeś do jej sklepu przywitał cię jej uśmiech. - Wyglądasz jak żarówka. Aż promieniujesz z radości - skomentowała lekko się podśmiechując. - Dobra połóż się tu, a ja cię zbadam i usunę promieniowanie - powiedziała wskazując ci stolik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem przyznać, że ma dziwne poczucie humoru... I ja... chyba też, bo rozbawiła mnie ta uwaga o "promienieniu z radości". Jednak w obecnym stanie nie miałem siły na śmiech, ani nawet na stanie, więc czym prędzej doczłapałem do stolika i ułożyłem się na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...