Skocz do zawartości

Klasa prof. Rainbow Dash


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Głowa z wolna ześliznęła mu się z kopytek, i ze skwaszoną miną zaliczył cloudface'a o chmurę, na którą z powrotem wleciała Hatte, która obiecała się nie odzywać. Kremowy pegaz zsunął się z chmury i sfrunął lekko na ziemię, straciwszy nadzieję, na jakąkolwiek rozmowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Wiecie dziś w świecie ludzi jest święto o nazwie tłusty czwartek. Polega na jedzeniu tłustych rzeczy, a przede wszystkim pączków. Więc przynisłam ich trochę< otworzyła wielki koszyk, a w powietrzu u nosił się słodki zapach lukru, dżemu, kremu śmietankowego i oczywiście ciasta pączkowego>

- Bierzcie sobie dla każdego starczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klasy wchodzi Jej Majestat, Diament Nocnego Nieba, Współwładczyni Equestrii, Księżniczka Nocy - Luna.

Z okazji Tłustego Czwartku postanowiliśmy przynieść wam te oto słodycze prosto z prywatnej spiżarni mojej siostry naszych zapasów, byście mogli się poczęstować.

Jeśli coś zostanie, odnieście proszę do zamkowej kuchni. Nie krępujcie się, są pyszne.

tower_doughnuts_470x352-300x224.jpg

Bierz tą łapę Arjen...

h0zzHyy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudzony, podchodzi do ogiera ze zdjętymi słuchawkami z myślą, że przydało by się mieć w klasie jednak znajomych w liczbie większej od 1.

- Siemanko. Słuchasz czegoś? - Zagadnął - A, i... to był spokojny przelot. - dodał po chwili, odpowiadając na zadane wcześniej pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiadł obok rozmówcy, kontynuując konwersację:

- Jaaa... Kiedyś tylko rock i metal, ale odkąd przywieziono w nasze strony tą niezwykłą, egzotyczną muzykępatrz ponymusic, to prawie wszystkich gatunków. Mamy na zajęciach całe tony wolnego czasu, nie uważasz? - Pokazał kopytkiem naokoło, gdzie klasa rozmawiała, spała, jadła pączki i bawiła się w najlepsze, a nauczycielka sfrustrowana przeglądała papiery z coraz większą zawziętością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdębiał na te słowa odchylając się do tyłu, i z przestrachem zerknął w stronę nauczycielki czy aby nie słyszała.

Na szczęście wyglądało na to, że nie. Była nieobecna... duchem.

Kremowy pegaz podszedł z wolna po pączka z kosza Hatte, po czym powrócił do interlokutora.

- Wybacz, zgłodniałem od wyjścia ze szkoły - uśmiechnął się półgębkiem i zaczął wpaszczać lukrowaną zdobycz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wpadnie pani profesor i zobaczy, że się obijacie, to nie będzie tak wesoło :ming:

- Coś w tym jest. - zaczęła się cicho śmiać.

- No, więc, czas na moje ćwiczenia. Skoro lubicie się obijać, rozniesiecie to. - podała pierwszemu lepszemu uczniowi kosz z listami.

- Dziś będziecie pocztą walentynkową. Polatacie sobie. Jeszcze sporo tego towaru. - wskazała kopytkiem całe rzędy koszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Woah, praktyki zaraz na rozpoczęcie roku? - roześmiał się - no ładnie. W sumie, na logikę to pegazy się tym powinny zajmować. - Pogrzebał pyszczkiem w kupie listów. - Jakaś organizacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Od treningu długo nic nie robilśmy, albo tylko ja :ming:

- Mogę się tym zająć dla ruchu.

* brązowy pegaz podniósł kosz i wyjął kartkę, która wydawała mu się najładniejszą spośród tych, widocznych.

- Spójrzmy kto będzie pierwszym szczęśliwym odbiorcą... - Night Arrow ze zdziwieniem po cichu przeczytał imię, które tam się znajdowało. Dla pewności odwrócił ją, aby sprawdzić, czy jest tam gdzieś miejsce nadawcy, który się na to odważył, ale znalazł tam jedynie dużą literę "A"

- No dobra tajemniczy nadawco, czas dostarczyć tą walentynkę. Chyba znam najprostszą i najbardziej niezawodną metodę na podrzucanie kartek. - uśmiechnął się zielonooki.

* poczekał, aż większość pegazów z grupy się oddaliła, po czym sam wzniósł się w powietrze i przeleciał nad głową tej, która kazała im poroznośić pocztę, wypuszczając list z kopyt tak, aby mogła go swobodnie złapać.

- Liczę, że uda mi się dotrzymać obietnicy - westchnął pegaz, spoglądając za siebię po raz ostatni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...