Skocz do zawartości

Ulubiony Cytat


Zegarmistrz

Recommended Posts

I jak poprzednio tak i teraz, przypominam, że temat jest ze słowem "Cytat" a nie cytaty. Dajcie tutaj jeden ulubiony cytat, jeśli możecie podajcie też z jakiego anime i kto, a w jakich okolicznościach to przy okazji. Tylko proszę o używanie spoilerów do umieszczania okoliczności. Nie chcemy komuś psuć przyjemności oglądania, prawda? No to lecimy. Anime: Naruto Postać: Kapitan Yamato "Now your doton style will become part of Konoha soil"

Kwestię tą Yamato wypowiedział do Fudo, na chwilę przed tym jak ten drugi został pochłonięty/zmiażdżony przez drzewo które urosło wokół niego. Niezbyt szybka ani przyjemna śmierć... Yamato to jednak przyjemniaczek xD. Tłumaczenie tej kwestii idzie tak: Teraz twój styl ziemi stanie się częścią Konohańskiej gleby.

Link do komentarza

Anime: Elfen Lied Postać: Lucy "Everyone in this place is unhappy, and since they're unhappy, they're probably looking for someone worse off than they are."

Lucy mówiła sobie to w myślach podczas tragedii w sierocińcu, gdy dokuczające jej dzieciaki bez skrępowania zabiły jej psa na jej oczach. Chwile potem pierwszy raz użyła świadomie wektorów i rozsmarowała rozwydrzonymi bachorami całe pomieszczenie (dosłownie!). Zaczęło to jej " wielką przygodę" z eksterminacją gatunku ludzkiego. I to wszystko przez nietolerancję i szykanowanie inności. Szkoda dziewczyny, naprawdę...

Link do komentarza

Anime: Wolf's Rain Postać: Kiba "There's no hope or despair, just future and nothing more." ( nie wiem czy dokładnie, bo z pamięci ).

Kiba mówiący o Raju, do którego zmierza.

Jest jeszcze mnóstwo pięknych cytatów z Clannad After Story, ale to już byłyby trochę spoilery, no i nie pamiętam na tyle, by zacytować :P.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cytat czarnego masła. xd

Niee, z Kuroshitsuji.xd

Kto oglądał, ten wie. :ming:

Grell:

Niby która część tego ponurego gościa wygląda ci na legendarnego Shiniga... Przytul mnie!

xD

Odcinek któryś tam, Undertaker sobie stoi, coś tam mówią, i podchodzi Grell do niego nieco podirytowany.xd

A że nie znam wielu języków, piszę to w prawdopodobieństwie tłumaczenia na polski.

(przyp.tłum.(czyt.) oglądałam w necie tłumaczenie polskie, nie wiem jak to się pisze w oryginalnym języku, piszę jak to najpewniej brzmiałoby po polsku.xd)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zaś ja zarzucę mangą.

Kowal Goddot z Berserk

 

"Nienawiść to miejsce gdzie ucieka człowiek, kiedy nie może znieść smutku. Zemsta jest ciemniejsza od krwi, którą przelewa. Smutek jest jak sztylet naostrzony po to, by dźgać prosto w serce. Z biegiem czasu staje się on coraz ostrzejszy. Aż w końcu pozostaje tylko jego bolesna ostrość."

 

 Nie pamiętam już dobrze,kiedy to powiedział, bo manga zawiera dziesiątki, jeśli nie setki tego typu cytatów(między innymi dlatego polecam mangę, jest epic :lunaderp:, i nie sposób ich wszystkich spamiętać ^^

Link do komentarza

Mam kilka ulubionych tekstów  ale wybiore dwa :D

Anime: NAruto Shippuuden

Postać Tobi

1 "Jestem niegrzeczną dziewczynką, która się w panu kocha. " jeden z bardziej rozwalających mnie tekstów Tobiego ( Tobi chciał zwrócić uwagę Deidary )

ANime Naruto Shippuuden

Postać Itachi

2 "to będzie ten, który pierwszy się na ciebie wydrze." Itachi opisujący dziewięcioogoniastego (Naruto)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...