Skocz do zawartości

"Pierwszy Kontakt" kameleon317


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uniosłem ręce po czym powiedziałem:

- Pożyczyliśmy - uśmiechnąłem się - od nowo napotkanej rasy, która wybiła kilka setek turian. Z tego co wiem jedynie my uciekliśmy. Szczegóły omówiłbym bez wycelowanych we mnie Mścicieli i przy szklaneczce Lodowej Brandy Serrice - znowu się uśmiechnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Egzekutorze Pallin. To nie my otworzyliśmy przekaźnik, a rasa którą napotkaliśmy. Z rozkazu Sarena zaatakowaliśmy wrogie jednostki. Ich statki przypominały batariańskie łajby. Jeden statek uciekł, Saren kazał nam go odnaleźć. Odnaleźliśmy tam ich kolonie, którą zajęliśmy. Później przybyła ich flota i musieliśmy uciekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mój oddział? Byłem pod dowództwem Sarena. Zostałem dowódcą dopiero po otwarciu przekaźnika. Nawet jeśli byłbym dowódcą od początku do końca to i tak zrobili to obcy. Nie wiem dlaczego Saren skłamał. No nic. jeszcze jakieś wesołe nowiny - spojrzałem na Pallina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze wiedzieć, że Saren to kłamca. Wciąż chciałbym usłyszeć to nagranie przed wsadzeniem mnie do celi. Do tego przesłuchanie ocalałych świadków. I takie tam - uśmiechnąłem się do Pallina. Zgniję w więzieniu. Saren ma za wysoką pozycje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...