Skocz do zawartości

"Pierwszy Kontakt" kameleon317


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 626
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Oprócz tego, że straciliśmy kontakt z flotą to w sumie nic wielkiego - powiedziałem do dowódcy, który się mnie zapytał - mam nadzieję, że wasze oddziały są gotowe do akcji. W każdej chwili możemy się spodziewać ich ataku. Chyba, że zbombardują nas z orbity przy okazji niszcząc sobie planetę. Oczywiście to może być po prostu jakaś awaria i dlatego nie możemy się połączyć z flotą. Ale przezorność nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Barbarzyńskiego? Obraża pan moją rasę, a to nie jest chyba zbyt dyplomatyczne posunięcie. Powodów było kilka. Naruszenie granic Hierarchii, uruchomienie przekaźnika masy, brak waszych statków w systemie i wiele innych. Uznanie was za piratów czy najemników nie powinna pana dziwić, admirale. Ciesze się, że Przymierze Systemów znalazło czas na rozmowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spokojnie, admirale. Kolejne mało dyplomatyczne zachowanie z pana strony. Ja mam swoje rozkazy i mam zamiar ich dopełnić. Chciałem zakończyć ten konflikt, ale panu admirałowi bardzo się spieszy do zabijania. Poleje się krew nie tylko Turian, ale również żyjących tu cywili. Dojdzie do walk na planecie co może zaszkodzić waszym cywilom, tak samo jak bombardowanie z orbity. Więc w interesie Przymierza Systemów, które podobno tak troszczy się o cywili powinno być zakończenie konfliktu, a nie dalsze go prowadzenie. Niech pan admirał pamięta, że my w przeciwieństwie do pańskiej rasy mamy sojuszników. Czyli inaczej mówiąc wielka galaktyczna wojna i to z pana winy tylko dlatego, że zamiast poczekać zaatakował pan. Niech pan poczeka na decyzje moich dowódców. Kiedy tylko dowiem się jakie jest ich stanowisko w tej sprawie i powiadomię pana, admirale. I wtedy będzie pan mógł zmasakrować nas razem z cywilami jeśli nasi politycy nie dojdą do porozumienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja też wypełniam rozkaz rady Przymierza, więc mamy dylemat... nie jednak nie głupi kosmito. Liczyłeś obecnie Cywili? - spytał się Admirał.

- Co to ma znaczyć niby - odpowiedział jeden z zgromadzonych.

- To że w obiegu dwustu mil niema już ani jednego człowieka, więc. DO WSZYSTKICH OKRĘTÓW, OTWORZYĆ OGIEŃ NA SEKTOR 200167-20 - powiedziała Admirał, następnie się rozłączył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I jak połączenie z Sarenem - spytałem łącznika - przy okazji wyślij wiadomość do tego admirała, że jeśli nas zaatakuję my odpowiemy ogniem do cywili. Tak wiem, że nie mamy tu takich środków, ale my się wycofamy kiedy oni będą szukać tych dział czy co sobie tam ubzdurają. Chyba, że panowie mają jakieś lepsze pomysły - rozejrzałem się po zgromadzonych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ich admirał przesłał nam krótką wiadomość która brzmi "GTFO". Saren nie odpowia... - łącznika zabił nagły wybuch który ciebie pozbawił równowagi i straciłeś przytomność.

===

- Budynki sprawdzone?

- Tak... Powiedz Admirałowi Shepardowi, że wszystkie ufoki zostały zabite.

Jesteś przywalony jednym z filarów, ale możesz go zdjąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...