Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie czwartym [Zamknięte]


Siper

Recommended Posts

A ja mam dziwne wrażenie, że w którejś z przyjaciółek wprowadzą motyw zazdrości o pozycję Twilight, lub motyw złości o to, że nie mogą widywac się z Twilight tak często jak do toąd. No chyba, że ona bedzie mieszkała w tym swoim drzewie w Ponyville, jako zwykły kucyk. W Equestria Girls wypowiada się ona na temat, że każda księżniczka ma swój rewir i pyta, co stanie się jeśli ona też taki dostanie. Niby EG nie ma mieć wpływu na 4 sezon, ale jednak daje coś do myslenia    :derp6:

 

Jest już potwierdzone że będzie mieszkała nadal w Ponyville. No co ty,zazdrosne ? Raczej dumne! Nawet Rarity - mogłoby się wydawać że zawsze wysokie progi były pod jej nogi i mogłaby być zazdrosna ale to w końcu elementy harmonii,w EG Rarity była pełna podziwu i ciekawa co do pozycji Twilight. Nie było w żadnej z nich nawet grama zazdrości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Arjen:

 

Wariant trzeci... mój wymarzony. Zamiana Main6 na Main 4 Princesses, co niechybnie oznacza dużą liczbę odcinków z Luną, Twilight, Luną, Celestią, Luną, Cadance, Luną i Luną. Czyż nie byłaby to ciekawa ewolucja serialu?

 

Nie sądzisz, że taka zmiana wywołałaby niemałe wzburzenie wśród entuzjastów pozostałych postaci? :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilie została alicornem żeby sprzedać dzieciom zabawki i cieszyć ich mordki byciem księżniczką. Tu nie ma konsekwencji. To nie ten serial.

 

Po pierwsze - Twilicorn był nieunikniony...

Po co to pisać tysiące razy,każdy o tym wie, a mimo to hejt Twilicorna spada z dnia na dzień przez informacje które dostaliśmy od pracowników Hasbro. Twilight nadal będzie taka sama :)  Chociaż wszystkiego można się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze z powodu tej przemiany. Tak samo jak Discord, tak samo jak Luna, nawet tak samo jak Chrysalis lub król Sombra daje niesamowicie szerokie możliwości wymyslania kolejnych przygod, historii i kontynuacji. Wlasnie na takich pomysłach i domyslach w znacznej mierze oparl sie wspaniały fandom i mam nadzieję, ze sezon 4 rowniez bedzie zrodlem natchnienia i dyskusji dla wszystkich Bronies i Pegasis. Dlatego tez (tak odbiegam od tematu) mam nadzieję, ze Twilight zostanie ksiezniczka, a jej rola bedzie polegała np.: na pomocy Podmiencom w ich sytuacji. Moze wroci Chrysalis i spotka sie z Cadence, moze wroci Discord i Twi bedzie musiala z nim współpracować, albo nowa ksiezniczka powroci do Pinyville i przeżyje tam nowe przygody... Musze jednak przyznac, ze najchętniej zobaczylbym Flasha i Twi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mam nadzieję, ze Twilight zostanie ksiezniczka, a jej rola bedzie polegała np.: na pomocy Podmiencom w ich sytuacji. Moze wroci Chrysalis i spotka sie z Cadence, moze wroci Discord i Twi bedzie musiala z nim współpracować

 

 

1. Twilight już jest księżniczką

2. Discord przecież powrócił i współpracuje z kucaczami  :wat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nigdy nie wie co zrobi Discord, w końcu to duch chaosu,ale czy byłby na tyle głupi,by przeciwstawiać się czterem księżniczkom,elementom harmonii i swojej przyjaciółce ? Raczej wątpię,ewentualnie robiły w Equestrii dziwne rzeczy i trollowałby wszystkich  :badass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Meh, pewnie Discord, będzie po prostu dalej taki, jaki był(lecz wiadomo.. nie będzie przesadzał, tak jak wtedy). Będzie to najzwyczajniejsze POD KONTROLĄ wycinanie psikusów. A że to temat "Twilight w czwartym sezonie", mam zamiar się na ten temat wypowiedzieć.

 

Zapewne, w pierwszy odcinku, będzie jakiś czarny charakter, a Twilight, jako księżniczka, będzie musiała dzielnie stawić czoła zadaniu. Chciałabym zobaczyć pewien odcinek, jak RD, uczy Twilie podstaw latania. - Oczywiście, Twilight rezygnuje i postanawia uczyć się w samotności. Przez ten wybór, na ważnym przyjęciu/balu, kiedy ma wzlecieć w górę, wychodzi na totalną łamagę i zaczyna rozwalać wszystko dookoła.. Wydaję mi się, że większość 4 sezonu, będzie polegało, na uczeniu się być księżniczką. Nie bez powodu, zrobili z Twilie alicorna... Otwiera to dla nich masę pomysłów i możliwości, na kolejny sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię, kiedy fabuła książki zaskakuje mnie w 100%! Twilight na wskutek jakiegoś mrocznego czaru zaczęła działać na szkodę Equestrii. To dobry materiał na opowieść. Przyjaciółki walczą o nią, ale nie wiedzą jak naprawić umysł czarodziejki, więc najmłodsze pokolenia rusza do boju i dostaje znaczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sytuacja Twlight w S4 bardzo ciekawi, zapewne jak was wszystkich. Nie sądzę, żeby odwróciła się od swoich przyjaciółek. Co to, to nie. Jednak zapewne jako świeżo upieczona księżniczka będzie miała dużo spraw na głowie. Jakich? Nie mam zielonego pojęcia. Nic mi do głowy nie przychodzi. Być może będzie miała lekki "dyskomfort królewski", jednak nie sądzę, aby był to główny wątek S4.

 

Wiem jedno. Nieważne, co będzie, będzie zaje*iście, gdyż Twilicorn jest zaje*isty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...