Skocz do zawartości

[Dyskusja] Twilight w sezonie czwartym [Zamknięte]


Siper

Recommended Posts

Twilight no cóż zmieniła się ale dla mnie wewnątrz jest tą samą jaka była kiedyś.Na pewno by jej z mane 6 nie odejdzie myślę,że dalej będzie mieszkać w ponyville a Celestia będzie sobie żądzić sama w Canterlocie.Zakłopotana to będzie nie spodziewała się tego co się stało i myślę,że jeszcze zaskoczy nas ten sezon!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co powiecie na to:

http://i.imgur.com/gjyrGxN.png

2w591.gif

Wymiana nie wchodzi nawet w grę. Jak już pisałem w temacie Spoilery IV sezon' date=' Tara Strong w wywiadzie powiedziała, że Twilight zostaje w Ponyville i będzie nadal z mane6. Link do wywiadu w wyżej wymienionym temacie ;).[/quote']

Tara Strong jest trollem. Mówiła wcześniej, że Twilight nie będzie alicornem. Ja bym jej nie ufał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tara Strong jest trollem. Mówiła wcześniej' date=' że Twilight nie będzie alicornem. Ja bym jej nie ufał...[/quote']

Tzn. kiedy tak mówiła ? Przed sezonem trzecim czy wcześniej ? Bo jeśli wcześniej to mogła o tym nie wiedzieć i mogła napisać, że "raczej" nie zostanie Twi alicornem. Raczej aż takiego niemiłego trolla dającego nadzieję dużej ilości bronies by nie zaprezentowała. To by było normalne świństwo z jej strony...

No i oprócz tego jak Niklas napisał, Meghan na Uniconie również potwierdziła brak zmian w mane6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiła to w dniu kiedy na Fanpage'u Huba wrzucili screen z Twilight Alicornem' date=' czyli jakieś 2 tygodnie przed ostatnim odcinkiem.[/quote']

Ok, ale jestem ciekaw czy to było zdanie twierdzące, czy nie raczej brzmiące, że "raczej" nie zostanie.:twilight3:

Btw. w ostatnim czasie na różnych panelach kilka osób z produkcji wypowiadało się na temat głównych bohaterek i ich relacje mają pozostać takie same, a nawet stać się jeszcze silniejsze. Szybciej to już kogoś by dodali do mane6 (i tak w to bardzo wątpię) niż usunęli główną bohaterkę serialu. Nie można tak po prostu wyrzucić praktycznie głównej postaci MLP FiM na dalszy plan.:twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie witałem do mojej ulubionej postaci (może dlatego, że opowiadania i fanfiki pochłonęły większą część uwagi, albo nic się tutaj ciekawego nie działo), ale coś wreszcie napiszę.

Postać drugoplanowa? Oj lepiej, żeby nie...

Wywołałoby to niesamowite poruszenie i oburzenie w świecie fandomów i fanów Twilight. Podejrzewam, że może nie będzie jej tak dużo, jak w poprzednich sezonach, ale możliwe, że odcinki z nią związane będą większymi "rozkminami", albo po prostu zwykłymi, ukazującymi życie księżniczki, po czym stanie się "coś" przez co wróci do normy i znowu będzie zwykłą bibliotekarką Ponyville.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam' date=' że może nie będzie jej tak dużo, jak w poprzednich sezonach[/quote']

Skoro już zaczęli całą tę historię z Twilight jako księżniczką to powinno jej być właśnie więcej żeby jakoś kontynuować to co zaczęli.

I nie sądzę żeby Twilight wróciła do bycia jednorożcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa członkini mane6? Oj... średni mi się to podoba. Nie mam nic przeciwko temu by Twili miała uczennicę, ale by była w mane6 jest zbyt dużą ingerencją. Tym bardziej, że jaki Element Harmonii miała by uosabiać? Brak chyba tutaj jakiejś zgodności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Twilight zrezygnuje z bycia aircornem, albo chociaż księżniczką, żeby zostać w Ponnyville z przyjaciółmi i spędzać z nimi czas tak jak przed przemianą. Trochę trudno przewidzieć, co stanie się w czwartym sezonie, ale ja myślę, że taki scenariusz nie jest wykluczony:twilight5:. Pewnie nadal będzie zajmowała się Spikem, nałogowo czytała książki i tak dalej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leeth ma racje.

Nasza Twilight Sparkle może i jest Księżniczką,ale to nie znaczy że się zmieniła lub jej przyjaciółki są dla niej mniej ważne. Przecież jest Księżniczką magii przyjaźni, rodzajem magii którą reprezentuje i stworzyła. Prawdziwej przyjaźni nigdy się nie zrywa.

Also

Jak myślicie czy Twilight dostając tytuł Księżniczki i zostając Alicornem zyskała też nieśmiertelność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy Twilight dostając tytuł Księżniczki i zostając Alicornem zyskała też nieśmiertelność?

Alicorny nie są nieśmiertelne tylko po prostu proces starzenia się trwa u nich dłużej więc Twilight będzie się wolno starzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also, Cadance się starzeje i to widać xd

Nie wiemy za wiele o alicornach, ale się starzeją - przynajmniej do pewnego momentu.

I serio nie wiem, dlaczego sporo osób uważa, że skoro Twilight jest księżniczką to się zmieni... Spójrzcie na Cadance - zmieniła się wiele odkąd była nianią Twilie? No raczej nie xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem o tej nieśmiertelności Alicornów. Może bardziej pasowałoby tu określenie długowieczność.

A jeśli chodzi o Twilight to ona nie urodziła się Alicornem tylko jednorożcem, co może wpłynąć na ten fakt jej długiego żywota. Może tylko postacie, które od urodzenia są Alicornami żyją dłużej.

Btw. coś dla osób które chciałyby ujrzeć smutne zakończenie nawiązujące do obrazka wyżej wrzuconego :)

http://www.youtube.com/watch?v=8KCW7N2NGiM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał, Twilight nie urodziła się Alicornem, więc to morze wpłynąć na jej starzenie się. Dużo się na tym zastanawiałam, i doszłam do wniosku że Księżniczka Sparkle tylko została księżniczką i dostała skrzydła, a będzie starzeć się normalnie, jak jej przyjaciółki, aczkolwiek możliwe jest aby Twilight ,,rosła" nieco szybciej od innych kucyków. I możliwe że powoli jej ciało będzie się zmieniać, chodzi mi o to, że gdy przyjaciółki będą już stare, ona będzie młoda, wysoka, będzie miała długi róg i skrzydła jak Księżniczka Celestia. Ale to tylko moje przypuszczenia. :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ogarnąć aż 10 stron tego teamu, więc przejrzałem go pobieżnie. Z góry sorry, jeśli coś głupiego palnę.

Pomijając już kwestię, że ten odcinek absolutnie odstawał stylem od reszty i trudno mi go brać na poważnie... to można też wziąć pod uwagę motyw "cofania się bohatera" w rozwoju. Pierwsze dwa przykłady jaki mi przychodzą do głowy, to komputerowy Wiedźmin, w którym Geralt od nowa uczy się bycia Wiedźminem, albo Gothic II, gdzie na wskutek wypadku (jeśli dobrze pamiętam) traci część swoich umiejętności. Może teraz też... Twilight dotknie jakaś klątwa, przez którą straci skrzydła? Będzie przez cały sezon starała się je odzyskać. Z tego powodu zaniedba swoje przyjaciółki... by w końcu zrozumieć, że są one dla niej ważniejsze od latania i zostanie przy swojej jednorożcowej formie, by ratować przyjaźń. Motyw oklepany, ale chyba strawny.

Oczywiście może tylko na siłę chcemy jej te skrzydła odebrać, a ona będzie normalnie z nimi żyć. Ale trochę ciężko mi to pogodzić z dotychczasową formą przygód, gdzie od latania była Rainbow+epizodycznie Fluttershy. No nie wiem... latająca Twilight... tak ni z gruchy, ni z pietruchy. Chyba jedyny raz, kiedy Twilli w ogóle wspomniała o lataniu wobec siebie, to było pożegnanie zimy, ale wtedy to chodziło przecież o pomoc społeczności,a nie samo latanie. A w "Ponaddźwiękowym Bum" zrezygnowała z zaczarowania siebie, na korzyść normalnego środka lokomocji.

Może to jest rozwiązanie? Twilight tak jak Fluttershy nie zakocha się w lataniu i z tego zrezygnuje? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Jeśli Hasbro uważało to za dobry ruch to już ich sprawa. Ważne jest żeby niczego nie popsuli, bo może być nawet ciekawie. Oni rysują, oni robią odcinki, a nie my. Przecież Twilight się nie zmieni. Będzie mieszkała w Ponyville z przyjaciółkami. Ale zdecydowanie wolę poczekać na sezon 4 niż będę oceniać to wszystko, bo przecież nie wiemy zbyt dużo, a skoro Twilight jest księżniczką mogą zrobić bardzo dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, coś nabroi jako alicorn, przestanie się widywać z przyjaciółmi jako księżniczka i powie Celestii że nie nadaje się do tego,

też mam takom nadzieje że Hasbro nie zepsuje tego jak w innych mlp i snów zostanie jednorożcem albo... może Hasbro wszystko cenzura :flutterblush: i

np. jak w starym mlp twilight bedzie odbierać listy od nowych głównych bohaterek (zgaduje że ludzi którzy w dziwny sposób znaleźli się w ponyville)

i cezura :flutterblush::flutterblush: no ale trzymajcie kciuki by tak nie było i piszcie do hasbro studio by tego znów nie cezura Cadenz::cadance4: rany ile cenzur ja: :flutterblush: wybacz ale to poważna sprawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do nieśmiertelności Twilight i wizji niektórych odnośnie takiego przebiegu wydarzeń powiem tak: Sytuacja, w której jej przyjaciółki umarłyby ze starości, podczas, gdyby ona dalej egzystowała jako księżniczka, jest niemożliwa. Taka scena w serialu jest z pewnością jest nie do przepuszczenia i nie do przełknięcia dla głównej grupy docelowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tak wracając do tematu, który widzę trochę podupadł (miesiąc temu ostatnie posty) chce się wypowiedzieć o możliwej przemianie którą Twilight przeszła. Jakaś część ludzi nadal uważa, że to nie będzie tam sama Twi nie tylko pod względem wizualnym, ale i również charakteru.
Było kilka bajek, filmów (nie będę wymieniał nazw bo nie pamiętam :flutterblush: ), ale dochodziło do takich "transformacji" głównego bądź jednego z głównych bohaterów. Zostawali jakimiś ważnymi osobistościami co nie powodowało zmian odnośnie charakteru. Byli tymi samymi postaciami, wiadomo mieli więcej rzeczy na głowie, ale pozostali sobą. Tutaj sądzę, że będziemy mieć podobnie i nie zmienią postaci, z którą wiele osób się zżyło i się w jakimś aspekcie utożsamia. Jedyne co można być pewnym przemiana Twi będzie dobrym pomysłem do tworzenia coraz to nowszych scenariuszy i co zarazem idzie nowych odcinków. :5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...