Skocz do zawartości

W_objęciach_Chrysalis: Nadchodzi ratunek! (by Po prostu Tomek)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 762
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przez chwilę patrzyłem w miejsce gdzie zniknęli. Nie podobało mi się, że tak sobie wchodzą i wychodzą. Jak duchy.

Pokrótce streściłem księżniczce historię, pomijając jednak fakty najważniejsze oraz to, że prowadzę Podmieńca. Nie zdradzę przecież klaczy, pomogła mi uratować przyjaciela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie. Powiedziałem, że był torturowany.)

- Wiem o tym bardzo dobrze. Wiem też co oznaczają. Wojnę. - powiedziałem dobitnie. Ale w mojej głowie kiełkował powoli plan, który mogłem zrealizować dopiero w Equestrii. Doprowadzić do wojny. Korzystając z zamieszania wywołać rewoltę, obalić księżniczki i pogodzić się z Podmieńcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To czekam w takim razie. - stwierdziłem chłodno. - Mój przyjaciel był torturowany i groziła mu przemiana. Dziesiątki innych kucyków dzielą jego los. Ale może masz rację.

Jeśli Cadence załatwi sprawę bez rozlewu krwi, także i ja nie będę musiał porywać się z motyką na słońce. Jak dla mnie świetnie. Kiedy ona pogodzi dwa zwaśnione narody, ja wrócę na rolę a Dust do siebie. I wszyscy będą szczęśliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jakoś nie zauważyłem. - powiedziałem. Ciężko było przezwyciężyć nieufność. - Ale chyba przyznam ci rację. Mogła czytać nam w myślach, a to byłoby raczej niefortunne. Na stację!

Nie czekając ruszyłem przodem. Oglądałem się tylko na Golden Dusta, czy nadąża i czy jest z nim wszystko w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja się tam z Chrysalis nie rozliczałem. Ty też nie powinnaś, bo spartolisz sprawę. Chcemy przecież pokoju, prawda? - rzekłem prawie szeptem. Pociąg tocząc się w dal stukał, ale wolałem mieć pewność, że nas nikt nie podsłucha. - Dla pokoju mogę robić zamach stanu, ale w takim czymś nie pomogę. Kopyta do tego nie przyłożę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...