Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź swoją zabawkę


Recommended Posts

Słowo się rzekło! Tak więc niechaj łup równo rozdzielony zostanie pomiędzy nas wszystkich! Niechaj na forum nie pozostanie żaden brony ani też pegasis bez blind baga! Powstańmy razem i pokażmy światu, że wszystkim, nawet tak wspaniałym darem, tak świętym artefaktem, jak blind bag można się dzielić!

Na pewno jest jakaś zacna pieśń stosowna do tejże sytuacji, jednakowoż niczego w chwili tej skojarzyć sobie nie mogę... Może późna pora winowajcą tu jest? Nieistotne to jednak... Zanućcie sobie coś :3.

Tymczasem pora nastała na kolejny wspaniały dar! A jako iż nasza nieobliczalna Pinkie Pie symbolem losowości jest, zarzućmy czymś losowym!

... Dlaczego pierwsza losowa rzecz, jaka przyszła mi do głowy to paralizator?! Cóż... Nie wnikajmy w psychikę mą, lepiej zadecydujmy wspólnie, komu podarować... ekhm... Paralizator!

Dołączona grafika

Link do komentarza

Policjant ze mnie? Wylali by mnie za agresywne zachowanie podczas porannej kawy, za pobicie automatu :I A przestępcy na mój widok sami by szli do więzienia. Nie potrzebuję takich zabawek, topór mi nowy dajcie :3 Więc przedmiot liżący parę, czyli paralizator (ehuehuehuehue :rainderp: ) imo powinien powędrować do Xyzia.

Link do komentarza

Xyziu z paralizatorem... Xyralizator... Auu... Współczuję łamiącym regulamin!

Dobra... Pora zajrzeć do mojej zrytej bani po kolejną losową rzecz... A będzie nią...

... Jest nią...

Dołączona grafika

Rakietka!

Gdzie by nią polecieć... ... ... :trollface: ... Kogo wysyłamy na Księżyc?

Link do komentarza

Rakieta na Księżyc dla Emosia, stałego bywalca! :D

Teraz twoje wycieczki będą 20% cooler! Choć miejmy nadzieję, że będą to wycieczki wyłącznie turystyczne, dobrowolne :3.

... Pora wylosować kolejny randomowy przedmiot... Hmm... Może notesik, taki podręczny?

Dołączona grafika

... Komu go wciśniemy? :D

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...