Skocz do zawartości

W poszukiwaniu harmonii - [zabawa] sesja RPG (Drużyna idąca do biblioteki)


kapi

Recommended Posts

- Obawiam się, że sama niewidzialność może nie wystarcyć, aby nie zostać złapanym w archiwach. Plotki o rzeczach i stworach tam pilnujących są tak niepprawdopodobne, że nie wiadomo co jest prawdą, a co kłamstwem, jednak jeśli choć część z nich się sprawdzi to wykryją Was bez najmniejszego problemu.- Powiedział dowódca ze smutkiem w głosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zastanawialiśmy się nad tym trocę, ale nigdy nie było konkretnego powodu, aby ryzykować tak wiele dla włamania się tam. Nie wiemy do końca kóre zabezpieczenia są prawdziwe, a które są tylko plotkami. Jedyny dobry i mogący się sprawdzić pomysł, na jaki wpadliśmy, to zbrojne włamanie z odrzuceniem skradania. Jednak nasze siły są nikłe w porównaniu z siłami wroga i powodzenie czegoś takiego można okupić niepowetowalnymi stratami. Ciężko mi tu jest jakoś bardziej pomóc zwłaszcza, że teraz do miasta ściągnęły oddziały wojska z Królestwa Chrysalis do pomocy w tłumieniu buntów.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niestety wszystich wielkich magów zabrały te potwory tuż po wtargnięciu do miasta. One nie są głupie wyłapały wszystkich we śnie i albo zabiły, albo przewiozły do swojej krainy. Ostali się tylko nieliczni, którzy w ogóle kiedykolwiek chodzili do uniwersytetu jako uczniowie, nie mówiąc o profesorach. Sam miałem pewnego przyjaciela w tym instytucie, jednak od zmiany rządów nie widziałem go ani razu. O ile mi wiadomo część magów przeszła też na stronę Chrysalis.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermalowi znowu coś zaświtało. A może spróbujemy sami takie coś zrobić? MT, ty możesz latać na tych swoich skrzydłach. Otoczyłbym cię barierą załamującą powietrze. Nikt by cię nie zauważył. Podpaliłbyś jakiś dalszy las. Jakbyś wrócił, ja bym magicznie coś powiedział. Jeśli ogniowi uda się oświetlić dym, a ja powiem odpowiednie rzeczy, to mobilizacja ich wojsk gotowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jakby nie patrzeć ich wojska cały czas są zmobilizowane i gotowe na wszystko, jednak jeśli jakimś cudem zajęłoby to też większość strażników z Archiwum to plan mógłby się powieść.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że mój plan naraża was na niebezpieczeństwo, ale czy macie wśród was pegazy dobrze znające się na walce? Bo na pewno wyślą jakiś zwiadowców. I jeśli zdołają oni zaraportować, że to tylko pożar, to wyślą tylko straż pożarną. Ci zwiadowcy nie mogą wrócić, jeśli mój plan ma zadziałać. Powiedział do dowódcy, po czym odwrócił się do MT. Czy masz wystarczającą ilość zapasów, by dolecieć do kilku miejsc oddalonych od Canterlotu o jakieś mmm, dalej, niż można zauważyć szczegóły wzrokiem? Czym więcej źródeł zagrożenia, tym bardziej strachliwi będą i tym więcej wojsk wyślą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Takowych żołnierzy posiadamy, ale to ich musisz się spytać o zgodę na tą wyprawę. Jednak zanim to zrobisz, radzę obgadać plan z naszą przywódczynią, bo jeśli ona się nie zgodzi to nie ma co liczyć na naszą większą pomoc.-

 

Alice dostrzegła, iż wraz ze wschodem słońca miasto powoli budzi się do życia. Można z tego wywnioskować, iż zaraz rozpocznie się ruch, a wtedy istnieje spora szansa dostrzeżenia balonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermal spojrzał się w górę. Czy ty widzisz przez ściany? Lepiej odpocznij chwilę Ruby. Zdziwiło go, że nagle klacz zaczęła mówić takie dziwne rzeczy. Odwrócił się do dowódcy.A kim jest wasz przywódczyni?


P.S. Anathiela, twoja postać nie wie, że robi się jasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że mój plan naraża was na niebezpieczeństwo, ale czy macie wśród was pegazy dobrze znające się na walce? Bo na pewno wyślą jakiś zwiadowców. I jeśli zdołają oni zaraportować, że to tylko pożar, to wyślą tylko straż pożarną. Ci zwiadowcy nie mogą wrócić, jeśli mój plan ma zadziałać. Powiedział do dowódcy, po czym odwrócił się do MT. Czy masz wystarczającą ilość zapasów, by dolecieć do kilku miejsc oddalonych od Canterlotu o jakieś mmm, dalej, niż można zauważyć szczegóły wzrokiem? Czym więcej źródeł zagrożenia, tym bardziej strachliwi będą i tym więcej wojsk wyślą.

-Ja dość dobrze znam się na walce i jestem obeznana w terenie......Co w końcu robimy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...