Skocz do zawartości

W poszukiwaniu harmonii - [zabawa] sesja RPG (Drużyna idąca do biblioteki)


kapi

Recommended Posts

Powodzenia w łapaniu przestępców. Błękitny jednorożec powiedział do strażników. Jeszcze chwila ich obecności i nie wiedział, czy by się opanował. Ale był szczęśliwy, że ich nie rozdzielono. Skierował się do grupy. No to chyba dzisiaj śpimy pod chmurką. I nie pokazujmy im więcej pieniędzy. Nie wiadomo, czy ich też nie będą chcieli zabrać. Pierwsze zdanie powiedział normalnie, a pozostałe szeptem do grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz czelność czepiać się strażników, którzy tak wspaniałomyślnie raczyli cię nie zamknąć? Opamiętaj się! Błękitny jednorożec powiedział tak samo głośno co MT. Liczył na to, że strażnicy widząc, że go upomina nie będą chcieli tracić czasu by coś z nim robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym im dopiekł, dosłownie, ale Ruby jest zmęczona a poza tym już dużo czasu straciliśmy w tym miejscu.

Powiedział MT do Smoczusia a później zwrócił się do reszty.

Czy ktoś z was wie gdzie można znaleźć diamenty? Tu nie chodzi o pieniądze ale o paliwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by tego brakowało, chordy dziurawych strażników, być może walka nas nie ominie. Chyba jeszcze nie raz spotkamy się z nimi na swojej drodze. W jednej chwili zamyśliła się patrząc na wszystkich, wzrok jej przykuł na jednego alicorna. Nawet nie zwrócili uwagi na alicorna w śród nas, przecież to dla nich jest zagrożenie? A my jesteśmy zwyczajnymi pegazami, kucami i jednorożcami. Czy nie wydaje wam się to wam troszkę dziwne??:5N9ul:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błękitny jednorożec się zamyślił. Czytałem kiedyś pracę naukową kucy, które twierdziły, że diamenty to wynik działania wysokiego ciśnienia albo temperatury, może obydwu, na czysty węgiel. Sądzę, że mógłbym spróbować to powtórzyć. Ale ostrzegam, doświadczalnie udowodnili, że osiąga się co najwyżej nie wielkie diamenty, więc co najwyżej zrobię diamentowy pył. Będzie dobry? A co do naszej pani alicorn, to sądzę, że po prostu nie zauważyli. Bo tak naprawdę to jakie jest prawdopodobieństwo spotkania alicorna w normalnej gospodzie? Ech, Light Dust, czy mógłbym pożyczyć kilka monet? Po tym wszystkim muszę napić się choć kufel cydru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thrust równie dobrze mogę pójść gdzieś poszukać diamentów. Ale twój eksperyment brzmi kusząco w sumie diamentowy pył może się nadać bo do paliwa potrzebuje skruszonych diamentów. A całe diamenty nosze dlatego że najlepiej żeby były świeżo skruszone. W sumie paliwo będzie gorszej jakości ale ujdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błękitny jednorożec się zamyślił. Czytałem kiedyś pracę naukową kucy, które twierdziły, że diamenty to wynik działania wysokiego ciśnienia albo temperatury, może obydwu, na czysty węgiel. Sądzę, że mógłbym spróbować to powtórzyć. Ale ostrzegam, doświadczalnie udowodnili, że osiąga się co najwyżej nie wielkie diamenty, więc co najwyżej zrobię diamentowy pył. Będzie dobry? A co do naszej pani alicorn, to sądzę, że po prostu nie zauważyli. Bo tak naprawdę to jakie jest prawdopodobieństwo spotkania alicorna w normalnej gospodzie? Ech, Light Dust, czy mógłbym pożyczyć kilka monet? Po tym wszystkim muszę napić się choć kufel cydru.

Thrust właśnie zerowe spotkanie alicorna w gospodzie i to takiej obskurnej, dla mnie coś tu nie gra, jeszcze ten paskudny sen:dunno: jestem zdezorientowana. Może się stąd wynieśmy, czas nas goni, cydru Thrust napijesz się po uwolnieniu Księżniczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błękitny kuc zamyślił się.Cedru? Przecież cedr to drzewo. Jak się napiję drzewa? No tak, chyba się przejęzyczyła. Jakby się nie spojrzeć ta sytuacja była męcząca i denerwująca dla każdego z nas. Ech, chyba będę musiał się posłuchać.Błękitny kuc się uśmiechnął. Dobrze, chyba będę musiał poczekać z cydrem. No to co teraz? Chyba powinniśmy pójść dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób te diamenty z ołówka.

A co do księżniczki może po znalezieniu odpowiedniego zaklęcia wrócimy do Zecory? Powinni tam przyjść inni poza tym w tak skomplikowanym zaklęciu potrzebni nam będą tak dobrzy czarodzieje jak Atlantis. I kto wie może inni też spotkali kogoś tak jak my Thrusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm, nie. To nawet nie jest jedno zaklęcie, tylko kilka. Najpierw muszę utworzyć bańkę, wewnątrz której będzie panowało niewyobrażalne ciśnienie, a potem podgrzać to do bardzo wysokiej temperatury. Więc muszę użyć z dwa różne czary. Ale jeśli chcesz nauczę cię ich. Powiedział do Dakelin. Miał już wyjść na zewnątrz wypróbować czar, ale pewna myśl go zatrzymała. Na zewnątrz mogą być straże. Mmm, ale gdzie indziej można wykonać niezauważenie czar? No tak, mogę pójść do toalety. Zaczął wzrokiem szukać toalety, będąc gotów, w razie niepowodzenia, pójść się zapytać gospodarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...