Skocz do zawartości

Konkurs literacki - II edycja


Dolar84

Recommended Posts

Po wyjątkowo dużym zainteresowaniu konkursem, decyzja o kontynuacji była czystą formalnością.

Dlatego z prawdziwą przyjemnością zapraszam wszytkich chętnych do uczestnictwa w II edycji naszego konkursu.

W związku z wielu prośbami, tym razem limt słów zostaje zwiększony, a dla uniknięcia wszelkich nieporozumień, które niestety wyniknęły w poprzedniej odsłonie, podany zostanie również link do obowiązującego regulaminu.

Mares and Gentlecolts! Tym razem prosimy o pisanie zgodnie z następującymi wytycznymi:

1. Limit słów - 800 (maksymalnie - każde opowiadanie sprawdzam w wordzie, więc nie ufajcie żadnym licznikom słów i tym podobnym bzdetom)

2. Obowiązujące Tagi to: [shipping] i [Violence] (To nie kwestia wyboru - obowiązują oba)

3. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

4. Limit oddawania prac: 22.03.2013

5. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno opowiadanie.

6. Po zamieszczeniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek. Dla uniknięcia takich sytuacji, każda z nich jest kopiowana na moją prywatną listę i jest to jedyna wersja jaka będzie poddawana ocenie.

Przed przystąpieniem do pisania proszę zapoznać się z Regulaminem

Jak poprzednio ocenami zajmie się trójka sędziów: Decaded, GamerLuna, Dolar84

Nagrodą po raz kolejny będzie publikacja najlepszego opowiadania w Brohoofie. Liczę, że po raz kolejny przyślecie do nas mnóstwo prac.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim potencjalnym uczestnikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Zandi.

Strona techniczna jest ważna, ale nie jest najważniejsza. Ten konkurs jest zabawą, nie "starciem tytanów".

Pisz śmiało. Wszyscy piszcie.

Od siebie dodam jeszcze, że jako członek jury jestem odpowiedzialny za sprawdzenie Waszych opowiadań od strony technicznej. Informuje, że wbrew mojej opini słodkiego niewiniątka tyrana Grammar Nazi... Nie będę się nad Wami znęcał i ocenię bardzo surowo łagodnie.

To tyle. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do wzięcia udziału!

Pozdrawiam!

Have a Nice Day.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chętnych uczestników, którzy postanowili wziąć udział w tym konkursie :TWcU3: oraz zachęcam wszystkich, którzy jeszcze udziału w nim nie biorą, gdyż fajna to sprawa jak i zabawa :enjoy: Co do strony technicznej... :twilight3: Nie martwicie się stroną techniczną każdy niech pisze tak jak umie, to jest konkurs dla każdego :fluttershy5:... Jakoś Deca się poskromi (:twilight7: pisząc to ryzykuje swym żywotem) :lunaderp:, lecz nie znaczy to, że macie całkiem o niej zapomnieć on (Decu) też ma swoją role do odegrania w ocenianiu waszych prac jak i ja oraz Dolar, więc prosze się nie martwić, gdyż nie ocenia to jedna osoba, lecz trzy :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawię od razu w wordzie może być?

Każda praca musi być tu zamieszczona w google docs. Czytajcie regulamin.

I tak jak było pisane. Opowiadanie musi być w klimacie MLP z tagami [shipping] i [Violence]. Czyli NIE można napisać opowiadania dziejącego się w świecie na przykład Warhammera czy jakimkolwiek innym. Takie coś będzie możliwe, kiedy wśród tagów znajdzie się [Crossover], co tym razem nie nastąpiło.

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania dotyczące konkursu/reguł - zadajcie je. Odpowiemy na każde z nich tak szybko jak to będzie możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 0.9 - możliwe zmiany (szczególnie w końcówce - damn you limicie 800 słów!), na pewno będzie korekta

Darkmal

Ilość słów w Wordzie: 799 (bez tagów/tytułu)

Jeśli dodam nazwę i tagi przekroczę limit (802/803)

W tekście nie ma nazwy opowiadania, ani tagów. Są za to w nazwie pliku. Jeśli mogę, bez żadnych konsekwencji dodać nazwę/tagi do tekstu (i przez to przekroczyć limit, bo sam tekst to 799) to dorzucę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar84 - Mam ogromną prośbę. Czy mógłbyś wrzucić na listę tą wersję?

(ma bardziej sensowne zakończenie, a całość trzyma się kupy... mimo że musiałem wywalić sporo rzeczy wyjaśniających to i owo) To ostateczna wersja, nie będzie już żadnych zmian ani poprawek. :fluttershy4:

Liczba wyrazów: 799

Darkmal [Violence] [shipping] wersja ostateczna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testar - jedna praca na jednego uczestnika. Ale dobrze, że zwróciłeś na to uwagę - zawrę to w regulaminie.

djsound - Pierwsza wrzucona wersja zostanie oceniona. Druga na listę nie pójdzie.

Uzupełnienie zasad w pierwszym poście. Jak tylko wróci autor regulaminu, to zostaną tam również zamieszczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Shipping and Violence

Y U NO Dark'n'Tragedy?! Or at least... idk, Slice of Life and Sad?

Srsly, nothin' good to work with.

Oh, well.

Ekhem.

Już kończę zbierać pomysły (nie ma to jak chora wyobraźnia :crazy: ), ale naprawdę, dajcie następnym razem jakieś leprze tagi. Kiedy do shippingu nic nie mam, to łączenie go z violence... Tia. Dark czy Adventure by o wiele bardziej pasowały, czy chociaż Sad, Slice of Life albo brak drugiego tagu. Ale będę pracował z tym co mam, i będzie to na pewno świetna rozgrzewka przed moim małym projekcikiem fikowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Shipping and Violence

Y U NO Dark'n'Tragedy?! Or at least... idk, Slice of Life and Sad?

Srsly, nothin' good to work with.

Oh, well.

Ekhem.

Już kończę zbierać pomysły (nie ma to jak chora wyobraźnia :crazy: ), ale naprawdę, dajcie następnym razem jakieś leprze tagi. Kiedy do shippingu nic nie mam, to łączenie go z violence... Tia. Dark czy Adventure by o wiele bardziej pasowały, czy chociaż Sad, Slice of Life albo brak drugiego tagu. Ale będę pracował z tym co mam, i będzie to na pewno świetna rozgrzewka przed moim małym projekcikiem fikowym.

Ależ o to właśnie chodzi, panie dzieju! Jeśli nie było by wyzwania - cóż to byłby za konkurs? A tak, gdy waćpan napisze kilka takich rzeczy, co to mają trudną tematykę - wtedy tylko zyskasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...