Skocz do zawartości

Frozen Rainbow [NZ][Crossover][Dark][Violence][Human][Random]


Rainbow Wave

Recommended Posts

Zachowania bohaterów są różne, aczkolwiek wiem, co zrobi w następnym zdaniu. Oczywiście nie zawsze, ponieważ często obracacie wszystko o 180 stopni i trzeba się domyślać od nowa

 

No cóż, to znaczy, że jesteś domyślny. A te obroty o 180 stopni- wielu autorów :)

Mam nadzieję, że to co jest w planach będzie zaskoczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry rozdział. Nie było (tak dużo) rzezi, co nawet jest dobre, bo ostatnio było jej sporo. Błędy... nie dopatrzyłem. No, może poza kilkoma "specjalnymi". Pozdro dla Lisa.

 

HISZPAŃSKA INKWIZYCJA! Dobra, teraz serio. ŚWIĘTA INKWIZYCJA! Od razu mi lepiej. Khem... khem... Jest sobie Snow i po mocnej dawce 

"doubleblasta" promieni w róg dostał większego świra, który niweluje poprzedniego. Wybornie! Czuje coś do Rainbow, kolejny strzał w dziesiątkę. Czekam na więcej. I wiecie co? Nie mam zbytnio nic do pisania. Fajnie, że porwali tą trejkotkę... Big coś się coraz częściej denerwuje, będzie ciekawie. Myślałem, że to będzie walka jego z nim, a tu proszę, czerwonooka Rainbow. Przynajmniej połączyliście dwie moje koncepcje. ARRIBA!

 

Dobrze się czytało, jak od kilku tygodni, czekam na więcej. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż tak, ten rozdział był zaj... epicki. Ta dwuznaczność, ta sytuacja pod drzwiami Fluttershy... aż zasłużyliście na nagrode za tak fajne pomysły. Ale ja jej wam nie dam. Chyba, że lubicie ser. Wracając, coraz ciekawiej się robi, snow coraz fajniejszy, akcja coraz bardziej zacna ;) Ciekawi mnie tylko, jakie jeszcze snow wymyśli sposoby zabijania (Bo to jest tak, mój kolega jest knajtem i wali z aksa, a ja jestem unicornem i wale z roga.) :P Oczekuję w wielkiej niecierpliwości kolejnych rozdziałów, które mam nadzieję będą wychodzić tak jak teraz (szybko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy początek rozdziału. Co do Snowa zaczął zachowywać się jak osoba z rozdwojona świadomością.

 

Rozmowa była, zacytuję fragment: "Tak skończyłem tą dziwną rozmowę".

Co do akcji. Musiałem przeczytać dwa razy, aby zrozumieć o co wa chodziło. Strasznie poplątany rozdział. Co dwa zdania skaczecie z wątkami.

 

Coraz bardziej Snow mnie zadziwia. :rd12:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jej nikt nie widzi to chyba oczywiste, nie? Po co miałbym o tym pisać? Mi bardziej chodziło o to, że myślałem, iż tą "halucynacją" będzie drugi on, a różnić to by się różnili czym? Oczkami. O co chodzi z "Postacią, o której mówiłeś"? Coś z komentarzy?

 

EDIT. 

 

A jeśli chodzi o użycie przeze mnie słów "walka jego z nim". Chodziło o przeciwstawienie się "złej" naturze, która jest utożsamiona z CRD. Jak już pisałem wyżej, myślałem, że odpowiednikiem CRD będzie "On" z innymi oczkami. Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...