Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

Bajki, żenujące filmy akcji, wiadomości, filmy dokumentalne i tak w kółko. Powtarzający się schemat rozdrażnił Frosta. Twój ojciec wstał i powiedział, że idzie się przejść. Zostałaś sama na kanapie z symbolem władzy w kopytach...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Filmy dla dorosłych odpadały tak czy siak. Fire była w domu, Dark zresztą też. To mogłoby być jak igranie z ogniem. Nie mogłaś znaleźć nic w tv, co by Ci odpowiadało. Pozostaję pytanie, czy może Fire da się ubłagać byś spała u Moon? W końcu noc z Dark jest niebezpieczna... Skorzystasz z pomysłu, który może Cię uratować od nieprzespanej nocy i niewolnictwa?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałaś obie wciąż szarpały się słownie z młodzikiem. Fire i Flame były na tyle zdesperowane, że się zgodziły, byleby im teraz nie przeszkadzać. Nawet nie wysłuchały o co chodzi. Pozostało Ci jedynie ruszyć do domu Moon...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga była tego wieczoru wyjątkowo krótka. Po chwili byłaś pod domem Fluttershy. Spokojnie zapukałaś i otworzyła Ci żółta pegazica. Wpuściła Cię do środka, ale nie uniknęłaś pytania.

- Um, co Cię sprowadza, tak późną porą? - spytała zdziwiona.

- O cześć Lightie, co tu robisz? - wtrąciła Moon siedząca obok zwierząt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cześć... mogę u ciebie przenocować? - spytałam. - Wiesz dark mi obiecała "atrakcje" w nocy albo źle zrozumiałam zdanie "myślisz że dam ci dzisiaj pospać?" A ten zakład... dlatego przyszłam z prośbą do ciebie. - dodałam spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy kiwnęła łbem z aprobatą, a Moon się uśmiechnęła.

- Jak widzisz, możesz. Tylko teraz Dark zrobi tu wjazd. Zobaczysz - odparła z uśmiechem. - Um, będziesz spać ze mną, bo nie ma więcej łóżek. I jadłaś już czy od razu robimy sobie party w łóżku? - spytała z uśmiechem Moon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon zmrużyła oczy.

- Ciociu, mamy jakieś ciasteczka jeszcze?

- Um, wydaję mi się, że tak. A jeśli nie, to mogę wam jeszcze upiec...

- Nie, nie trzeba. Pójdę sprawdzić.

Moon zostawiła Cię na chwilę wśród masy małych gryzoni. Nie minęła minuta, gdy wróciła z glinianym pojemnikiem.

- Mam ciastka i godzina to... yyy... Ciociu, która godzina?

- Za dziesięć dwudziesta pierwsza.

- No i masz odpowiedź, chodź na górę. Nic nie zmieniłam w pokoju Cioci, więc nie narozrabiaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No trochę późno - odparła Moon i po chwili wpuściła Cię do pokoju na piętrze.

Mały schludny i zadbany pokoik. Zupełnie jakby nie dla nastoletniej klaczki. Ogólnie panujący ład zwrócił Ci uwagę, że Ty w pokoju tak nie masz... Moon rzuciła się na wyrko i otworzyła gliniany pojemnik.

- Ciasteczko? I takie jeszcze jedno pytanie. Od razu spać, czy chcesz coś porobić przed snem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jaka północ - odparła rozbawiona Moon. - Przed chwilą sama słyszałaś, że dopiero dziewiąta. A skoro już Ci się spać chcę, to po co się na noc objadasz i jeszcze kruszysz do łóżka? He? - spytała Moon z uśmiechem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Obawiam się, że nic nie będziemy mogły zrobić. Ona ma znacznie więcej krzepy od nas i wiele sztuczek zna. Czasem się zastanawiam dlaczego ona dostała taką robotę z takim charakterem... Jak się nie zorientuje, że tu jesteś to mamy wygraną w kieszeni - odpowiedziała Ci Moon i rozłożyła się na grzbiecie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie Moon posmutniała. Odłożyła na kredens pojemnik z ciastkami i cicho westchnęła, będąc tyłem do Ciebie.

- Nie wszystko na świecie może być dobre i szczęśliwe. Niestety jak sama zauważyłaś maluch wychowuje się bez ojca. Tylko tyle mogę Ci powiedzieć ile sama wiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon odwróciła się do Ciebie.

- Z trzech powodów. Pierwszy to, to że i tak nie zrozumiesz dlaczego. Drugi to, to że nie wolno nikomu na świecie wiedzieć więcej niż powinien i to od razu rodzi trzeci powód. Odgórny zakaz - odparła ze smutkiem Moon. - To tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To co się tam z nim dzieję, powinno Cię jak najmniej obchodzić - odparła Moon. - I tak w ogóle, ja to stara strasznie jestem, więc nie wymagaj ode mnie myślenia typu "co robimy". Pokaż swojego młodzieńczego ducha - odparła z błyskiem w oku i uśmiechem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...